Fame MMA 8 - Sobota: z kim i kiedy walczy raper? Wygra na Fame MMA 8?

2020-10-16 12:36 Rafał Wróblewski
Fame MMA 8 - Sobota w karcie walk. Z kim i kiedy walczy raper?
Autor: Damian KLAMKA/East News Fame MMA 8 - Sobota w karcie walk. Z kim i kiedy walczy raper?

Sobota na Fame MMA 8 to zaskoczenie dla wielu osób. 43-letni raper zadebiutuje w okrągłej klatce, by udowodnić, że pomimo wieku jest w doskonałej dyspozycji. Kiedy walczy Sobota? Z kim skrzyżuje rękawice? Garść szczegółów związanych z hitowym starciem znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Sobota - kim jest?
  2. Sobota Fame MMA 8 - z kim walczy?
  3. Fame MMA 8 Sobota - kiedy walka 2020?

Fame MMA 8 - Sobota wygra? Z kim i kiedy walczy raper? Dla wielu osób potwierdzenie wiadomości, że Sobota na Fame MMA 8 wejdzie do oktagonu to duże zaskoczenie. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ popularny raper od dawna chwalił się, że przygotowuje kondycje i często pojawia się na sali treningowej. Sporo mówiło się również o jego nieporozumieniach z innym przedstawicielem gatunku hip-hop, Filipkiem. Było więc to kwestią czasu, gdy włodarze federacji Fame MMA, ogłoszą debiut raperów w okrągłej klatce. Kim jest Sobota? Kto to jest? Raper ma na koncie mnóstwo hitów, które mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Głośno było o jego hicie Przepraszam, a także całej płycie zatytułowanej Sobota, którą wyprodukował Matheo. Już teraz w sondzie poniżej możecie zagłosować i dać znać, czy Sobota na Fame MMA 2020 wygra swoją walkę. Karta walk Fame MMA 8 to także starcie pomiędzy Kacprem Blonskym a Marcinem Dubielem. Zawalczy także Marcin Najman, a jego rywalem będzie Kasjusz Życiński.

Sobota - kim jest?

Sobota, a tak naprawdę Michał Sobolewski. To 43-letni raper, który swoją działalność artystyczną rozpoczął w 1997 roku. Ma na koncie cztery solowe albumy, z czego trzy z nich pokryły się złotem, a jeden platyną. Raper, tym najlepszym wyróżnieniem za sprzedaż ponad 30 tysięcy kopii sztuk, może się pochwalić za album zatytułowany Sobota. Na krążku znajdziecie takie hity, jak: Mówią o mnie, Czekając na Sobotę, Hej jak leci, Moje ziomki wciąż, Bandycki raj, czy największy hit w karierze rapera, Przepraszam. Sobota w 2017 roku, wspólnie z Popkiem i Matheo tworzył projekt Trzech Króli. Wspólnie nagrali takie utwory jak: Dom, Tron pasuje mi, Nigdy nie mów nigdy, Bajka, Czego sercu nie żal. O projekcie mogliście jako pierwsi przeczytać na ESKA.pl. 

Sobota Fame MMA 8 - z kim walczy?

Sobota, podobnie jak Popek, z którym stworzył mnóstwo hitów, dołącza do karty walk Fame MMA. Wiadomo już oficjalnie, że rywalem Michała Sobolewskiego będzie Filip Marcinek, który nagrywa pod pseudonimem Filipek. Najpopularniejszy utwór rywala Soboty, nosi tytuł Dementor. Filipek do swojej piosenki zaprosił Tymka.

Fame MMA 8 Sobota - kiedy walka 2020?

Kiedy walka Soboty na Fame MMA 8? Już wiadomo, że walka Sobota - Filipek odbędzie się 21 listopada 2020. Wszystko to w studio telewizyjnym z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego. 

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze