Fame MMA 7 - WALKI, DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie Fame MMA 2020?

2020-09-05 17:53
Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI
Autor: Fot. Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI

Fame MMA coraz częściej jest na ustach dziennikarzy i zawodowych sportowców. Głośno zrobiło się o gali szczególnie za sprawą szóstej edycji, która mimo panującej pandemii koronawirusa, odbyła się zgodnie z planem. Wszystko oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i zaleceń. Co będzie z Fame MMA 7? Kiedy się odbędzie Fame MMA 7? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl!

Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE i BILETY, to trzy podstawowe kwestie dotyczące tego gorącego wydarzenia. Równie istotną kwestią jest to, jak wygląda karta walk Fame MMA 7. Internauci już przed galą mieli swoje typy dotyczące tego, kto da walki na Fame MMA 7. Wśród faworytów był raper Sobota, którego rywalem miałby być Filipek. Tak się ostatecznie nie stało. Słuszne jednak stały się podejrzenia, że do okrągłej klatki powróci Popek Monster, którego wcześniej oglądaliśmy w starciach dla federacji KSW. Samozwańczy Król Albanii przed pandemią, a także w jej trakcie, sporo biegał i spędzał czas na sali treningowej, co już wtedy potwierdzało chęć powrotu do MMA. Rywalem Pawła Mikołajuwa jest Stifler. Na Fame MMA 7 zawalczy także Marcin Najman, a jego oponentem będzie Dariusz Kazimierczuk.

FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? [RELACJA LIVE]

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE

Fame MMA, tak jak wszyscy organizatorzy dużych imprez, nie mają łatwego zadania. Wszystko to przez pandemię. Mimo to federacja, której włodarzem jest Wojtek Gola i Michał Baron, zorganizowała szóstą edycję wydarzenia. Odbyła się ona z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i bez udziału publiczności. Gola, w trakcie drugiej konferencji przed Fame MMA 6, zdradził, że potrzeba będzie dłuższa przerwa między tą a kolejną galą:

Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie (szóstą przyp. red.) galę zorganizować, to jest coś wielkiego

- powiedział Wojtek Gola. Teraz już wiadomo, że Fame MMA 7 odbędzie się 5 września w Łodzi.

Fame MMA 7 - WALKI, KARTA WALK

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Wojtek Gola - Dawid Malczyński
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Dariusz "Lew" Kazimierczuk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka
  • Marcin Makowski "Mielonidas" - Łukasz Lupa "Lupa"
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Paweł Tyburski
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik
  • Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz
  • Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Maciej Rataj.

Co wiesz o FAME MMA?

Pytanie 1 z 9
Jaka była pierwsza walka w historii FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze