Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI

2020-05-18 9:31 RW
Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI
Autor: Fot. Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI

Fame MMA coraz częściej jest na ustach dziennikarzy i zawodowych sportowców. Teraz zrobiło się głośno za sprawą szóstej edycji, która mimo panującej pandemii koronawirusa, odbędzie się zgodnie z planem. Wszystko oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i zaleceń. Co będzie z Fame MMA 7? Kiedy się odbędzie Fame MMA 7? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl!

Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE i BILETY, to trzy podstawowe kwestie dotyczące tego gorącego wydarzenia. Równie istotną kwestią jest to, jak wygląda karta walk Fame MMA 7. Internauci już mają swoje typy dotyczące tego, kto powinien walczyć na gali. Wśród faworytów jest raper Sobota, którego rywalem miałby być Filipek, którego możecie znać z numeru Dementor. Mówi się o tym, że do okrągłej klatki Fame MMA powróci Popek Monster, którego wcześniej oglądaliśmy w starciach dla federacji KSW. Samozwańczy Król Albanii przed pandemią koronawirusa sporo biegał i spędzał czas na sali treningowej, co mogłoby potwierdzać chęć powrotu do MMA. Nie brakuje opinii, że rywalem Pawła Mikołajuwa mógłby być Marcin Najman. Każdy chce się sprawdzić z legendarnym pięściarzem i kolejka do El Testoterona jest już bardzo długa. Ustawił się w niej między innymi Don Kasjo. 

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 7 - DATA, MIEJSCE

Fame MMA, tak jak wszyscy organizatorzy dużych imprez, nie mają łatwego zadania. Wszystko to przez pandemię koronawirusa. Mimo to federacja, której włodarzem jest Wojtek Gola i Michał Baron, zdecydowała zorganizować szóstą edycję wydarzenia. Odbędzie się ona z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i bez udziału publicznosci już 28 marca. Gola, w trakcie drugiej konferencji przed Fame MMA 6, zdradził, że potrzeba będzie dłuższa przerwa między tą a kolejną galą:

Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie (szóstą przyp. red.) galę zorganizować, to jest coś wielkiego

- powiedział Wojtek Gola. Dokładną datę podał natomiast Marcin Krasucki, czyli Rafonix, który zmierzy się z Golą podczas szóstej edycji wydarzenia. Zawodnik odpowiedział na pytanie dotyczące potencjalnego starcia z Dawidem Malczyńskim. Może się ono odbyć na Fame MMA 7 nie w maju, a w październiku:

Z tego co wiem taka walka mogłaby się odbyć w maju, ale gala jest przełożona. Eventy majowe są chyba w październiku, nie chcę się wypowiadać za włodarzy

Najnowsze