FAME MMA 6 - BILETY. Jak zwrócić i odzyskać pieniądze? [ZASADY]

2020-03-28 12:53 RW
FAME MMA 6 ODWOŁANE czy BEZ KIBICÓW? Mamy KOMENTARZ organizatora!
Autor: Fame MMA 6 FAME MMA 6 ODWOŁANE czy BEZ KIBICÓW? Mamy KOMENTARZ organizatora!

Bilety na Fame MMA 6 rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Wiele osób zdecydowało się na zakup wejściówki ze względu na starcie Wojtka Goli z Rafonixem, Kubańczyka z L Pro, Qbika z Cypisem i Linkimaster z debiutującą w oktagonie Zuzje. Uwagę przyciągnął również pojedynek Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem. Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem, jednak bez udziału publiczności. Co zrobić z zakupionymi biletami? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl.

FAME MMA 6 - bilety. Zastanawiacie się, co zrobić, by odzyskać pieniądze? Nic dziwnego, że niektórzy głowią się i szukają informacji na temat tego, jak zwrócić bilety na Fame MMA 6. Pytanie stało się popularne, w związku z wystąpieniem Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego. 10 marca premier ogłosił odwołanie wszystkich imprez masowych, więc organizatorzy sportowego wydarzenia, jakim jest gala Fame MMA, musieli się dostosować do nowych zasad mających na celu walkę z epidemią koronawirusa. Wydarzenie z udziałem popularnych celebrytów, gwiazd internetu i telewizji odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Jedyną opcją, by obejrzeć starcie Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem, Wojtka Goli z Rafonixem, Linkimaster z Zusje, jest zakup transmisji w systemie Pay-Per View. 

Zobacz: FAME MMA 6 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji?

Odwołają EURO przez KORONAWIRUSA?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FAME MMA 6: BILETY - jak zwrócić?

Jak zwrócić bilety na Fame MMA 6? Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

Najnowsze