Fame MMA 5 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2019?

2019-10-02 10:32 MK
Fame MMA 4
Autor: screen/Instagram/famemmatv

Wielka gala Fame MMA 4 już za nami. Po wielu tygodniach ciężkich przygotowań zawodników, wiemy już, kto zwyciężył w walce o złoty pas. Podobnie do poprzednich edycji, teraz też nie zabrakło ogromnych emocji. Nie dziwi zatem fakt, że organizatorzy już myślą o kolejnej odsłonie tego cieszącego się ogromną popularnością widowiska. Powoli pojawiają się pierwsze nazwiska uczestników, którzy mieliby powalczyć ze sobą w oktagonie. Kto zmierzy się na ringu w piątej edycji Fame MMA? Sprawdź na ESKA.pl.

Fame MMA 5 - karta walk, zawodnicy, walki: to niewątpliwie najważniejsze kwestie dla wszystkich fanów tego formatu. Organizatorzy Fame MMA co edycję podnoszą poprzeczkę, jeśli chodzi o dobór gości. Podczas Fame MMA 4, zdecydowanie pojedynkiem wieczoru był ten stoczony między Anielą Bogusz, znaną szerzej jako Lil Masti czy SexMasterka a Martą Linkiewicz, instragramową influencerką kryjącą się pod nickiem LinkiMaster. Pod koniec sierpnia poinformowano, że kolejna gala odbędzie się w październiku. I tym razem nie zabraknie celebrytów i przedstawicieli świata social mediów czy YouTube'a.

Fame MMA 5 - zawodnicy

Fame MMA to format, w którym udziału nie biorą profesjonalni sportowcy, a popularni w sieci youtuberzy, influencerzy czy celebryci. Również i tym razem nie zabraknie naprawdę ciekawych gości. Wiemy już, że jednym z uczestników piątej odsłony Fame MMA będzie Lord Kruszwil, który został wyzwany na pojedynek przez Mini Majka. Kto jeszcze zmierzy się na ringu? 

  • Isamu - Rafonix 
  • Marcin Najman - Bonus BGC
  • Lord Kruszwil - Mini Majk
  • Kasti - Krycha
  • Malczyński - AdBuster
  • Malczyński - Olejnik
  • Kamil "Hassi" Hassan - TBA
Najnowsze