Fame MMA 4 - ZAWODNICY na gali. Kto powinien zawalczyć w klatce?

2019-03-30 14:59
Fame MMA 4 - ZAWODNICY na gali. Kto powinien zawalczyć w klatce?
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/famemmatv/ Fame MMA 4 - ZAWODNICY na gali. Kto powinien zawalczyć w klatce?

Fame MMA cieszy się rosnącą popularnością. Wszystko za sprawą zawodników, którzy chętnie podejmują się założenia sportowych rękawic. Podczas drugiej edycji gali w oktagonie zobaczyliśmy m.in. AdBustera, a podczas trzeciej edycji zobaczymy: Dawid Malczyński, Linkimaster czy w walce wieczoru Isamu z Deejaypallaside. Kogo chcielibyście zobaczyć w czwartej edycji Fame MMA? Jesteśmy ciekawi waszego zdania na ESKA.pl!

Fame MMA 4 - zawodnicy i karta walk z pewnością będzie wzbudzać zainteresowanie. Gala, za którą odpowiada Wojtek Gola i Maciej "Boxdel" Baron, od pierwszej edycji cieszy się rosnącą popularnością. Wszystko za sprawą walk, które rozgrzewają fanów najpopularniejszych youtuberów, celebrytów i ogólnie osób tworzących w internecie. Trzeciej gali w oktagonie, która odbędzie się 30 marca w Łodzi, pojawi się m.in. Isamu, Deejaypallaside, Bonus BGC, Dawid Malczyński czy "bohaterka" skandalu z zespołem Rae Sremmurd, Marta Linkiewicz. 

Zobacz: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

Fame MMA 4 - ZAWODNICY

Choć jeszcze gala Fame MMA 3 się nie odbyła, to wiele wskazuje na to, że wkrótce zostanie zapowiedziana czwarta edycja tego wydarzenia z udziałem youtuberów i celebrytów. Tak przynajmniej wynika z informacji, która pojawiła się na oficjalnej stronie Fame MMA. Z famemma.pl dowiadujemy się, że organizatorzy i jednocześnie właściciele federacji planują kolejne gale. Co więcej, Wojtek Gola ma mieć już rzekomo przygotowaną kartę walk Fame MMA 4. Kto według was powinien się w niej znaleźć? Głosowanie czytelników ESKA.pl poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze