Fame MMA 4 - KONFERENCJA 2. O której godzinie i kto będzie? [ZAWODNICY]

2019-06-16 15:59
Fame MMA 4 - KONFERENCJA 2. O której godzinie i kto będzie? [ZAWODNICY]
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME MMA 4: Official Trailer (YouTube/FAME MMA) Fame MMA 4 - KONFERENCJA 2. O której godzinie i kto będzie? [ZAWODNICY]

Fame MMA to wydarzenie, które w czasie pierwszej, ale szczególnie drugiej i trzeciej edycji przyciąga uwagę internautów w całej Polsce. W ostatnich trzech edycjach kibice mogli oglądać elektryzujące pojedynki youtuberów, celebrytów i influencerów. Na emocje można liczyć podczas starć, ale również poprzedzających je konferencji prasowych. Co się wydarzy podczas drugiej konferencji przed Fame MMA 4? Kiedy i o której godzinie oglądać? Poznajcie szczegóły na ESKA.pl

Fame MMA 4konferencja 2. Kiedy i o której godzinie? Internauci, którzy są fanami gali z udziałem youtuberów, influencerów i internetowych celebrytów, powinni zapisać szczegóły dotyczące wydarzenia w kalendarzach. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Fame MMA 4? Konferencja 2 odbędzie się z udziałem głównych gwiazd, które wejdą do klatki w częstochowskiej hali. Oprócz tego poznamy kolejne "smaczki" czwartej edycji. 

Fame MMA 4 - konferencja 2: GODZINA

O której Fame MMA 4 - konferencja 2? Godzina, jak i data to kwestie, które zostały ujawnione na cztery dni przed wydarzeniem. Druga konferencja przed czwartą edycją Fame MMA odbędzie w niedzielę, 16 czerwca 2019, o godzinie 18:00. Miejscem spotkania medialnego będzie hotel Novotel w Poznaniu. 

Fame MMA 4 - konferencja 2: kto będzie?

Konferencje Fame MMA cieszą się rekordową popularnością. Do pobicia jest wynik, który osiągnięto przeprowadzając relację na żywo ze spotkania medialnego przed trzecią edycją tego wydarzenia. Wówczas transmisję na żywo z konferencji na kanale Lorda Kruszwila miała ponad 200 tysięcy wyświetleń. Doszło wtedy do ogłoszenia jednego z głównych starć wieczoru, czyli pojedynku Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz. I tym razem będzie bardzo emocjonująco, bo wiadomo, że "Linkimaster" zmierzy się z Lil Masti, wcześniej znaną jako Sexmasterka. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne. 

Organizatorzy poinformowali, że będzie to jedna z najostrzejszych dotychczasowych konferencji Fame MMA. Konferencja podzielona będzie na 3 części. Na koniec każdej odsłony zaplanowano FACE OFF.

  • Fame MMA 4 - konferencja 2 - Część I:

Kasti - Jongmen
Makowski - Kizo
Filipek - Tomb

  • Fame MMA 4 - konferencja 2 - Część II:

Ambro - Don Kasjo
Kubańczyk - Boxdel
Medusa - Knaziuu

  • Fame MMA 4 - konferencja 2 - Część III:

Polak - Ferrari
Linkimaster - Lil Masti

Najnowsze