Fame MMA 3 - o której się zaczyna? Godzina gali 30.03.2019?

2019-03-30 14:58
Fame MMA 3 - o której godzinie gala 30.03.2019?
Autor: https://www.instagram.com/famemmatv/ (screen) Fame MMA 3 - o której godzinie gala 30.03.2019?

Fame MMA 3 to gala, w czasie której dojdzie do elektryzujących pojedynków. Internauci najbardziej czekają na starcie pomiędzy Isamu z Deejaypallaside, Malczyńskiego z Ferrari, Bonusa BGC z Taxi Złotówą, ale również Linkiewicz z Godlewską. O której godzinie oglądać pojedynki na Fame MMA? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Fame MMA 3 - o której godzinie gala? Kiedy odpalić Fame MMA 3 online, by nie przegapić hitowych starć? Podpowiadamy w tym miejscu na ESKA.pl. W czasie trzeciej edycji gali dojdzie do kilku elektryzujących starć. Kibice w internecie najbardziej czekają na starcie Isamu z Deejaypallaside oraz pojedynek pomiędzy Martą Linkiewicz a Moniką Godlewską. 

Zobacz: Fame MMA 3 - koncert gwiazdy na gali. Kto wystąpi na Fame MMA 3?

Fame MMA 3 - godzina gali 30.03.2019

Fame MMA to jedyna w Polsce gala typu freak fight, w czasie której walczą ze sobą gwiazdy telewizji, influencerzy, celebryci i posatci znane z serwisu YouTube. Pierwsze dwie edycje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Trzecia będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością a wszystko ze względu na miejsce wydarzenia i przede wszystkim kartę. O której godzinie Fame MMA 3? Godzina gali jest znana od momentu wystartowania dystrybucji wejściówek. Pierwsi zawodnicy pojawią się w oktagonie umieszczonym w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 20:00.

Najnowsze