Fame MMA 3 - koncert gwiazdy na gali. Kto wystąpi na Fame MMA 3?

2019-03-30 14:59
Fame MMA 3 - koncert gwiazdy na gali. Kto wystąpi na Fame MMA 3?
Autor: screen z profilu na Instagramie: www.instagram.com/famemmatv/ Fame MMA 3 - koncert gwiazdy na gali. Kto wystąpi na Fame MMA 3?

Fame MMA 3 w ostatnią sobotę marca! Wiadomo już, że galę uświetnią walki znanych youtuberów, takich jak: Isamu, Deejpallaside, Malczyński czy Bonus BGC. Na gali zobaczymy również starcie na linii: Godlewska - Linkiewicz. Organizatorzy zadbali o emocje, ale także o muzyczne uniesienia. Wiemy, kto zagra koncert podczas gali w łódzkiej Atlas Arenie!

Fame MMA 3 - karta walk i godzina rozpoczęcia starć to dwie bardzo istotne kwestie dotyczące gali. Wiadomo, że w oktagonie zamelduje się m.in. Isamu, Deejaypallaside, Malczyński, Bonus BGC oraz Marta Linkiewicz i Monika Godlewska. Niektórych interesuje również to, kto wystąpi na Fame MMA 3. Poprzednią edycję wydarzenia z udziałem influencerów, celebrytów i gwiazd serwisu YouTube, uświetnił swoim koncertem Young Multi. 

Zobacz: Fame MMA 3 - KONFERENCJA, KIEDY, WALKI, GDZIE, BILETY, O KTÓREJ GODZINIE?

Fame MMA 3 - koncert

Fame MMA to zacięte pojedynki, komentarze znanych osobistości, a na trybunach fani gwiazd internetu. Gala Fame MMA, za którą odpowiada Michał "Boxdel" Baron i Wojtek Gola, to także muzyczne niespodzianki. Kto wystąpi podczas Fame MMA 3? Organizatorzy oficjalnie zdecydowali, że na scenie w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Kamerzysta! Znacie go z filmów innego youtubera, Lorda Kruszwila. 

Kamerzysta to postać tajemnicza. Ukrywa swój wizerunek nosząc na głowie biały worek. Początkowo Kamerzysta był gościem na kanale Lorda Kruszwila. Pełnił funkcję jego operatora. Po dłuższym czasie sam założył kanał, który w błyskawicznym tempie przekroczył barierę 1,7 mln subskrypcji. Na jego kanale znajdziemy głównie challenge przeprowadzone z przypadkowymi ludźmi. Od niedawna Kamerzysta to również raper. Wypuścił do sieci utwory: Titanic, Szare bloki oraz Piękna i bestia. Nie zabraknie ich zapewne podczas gali Fame MMA 3 w Łodzi. 

Podczas gali wystąpi również Sarius, czyli jedno z najgorętszych nazwisk w branży. Ma na koncie hity: Dziecko wojny, Dobry chłopak, Zmora oraz Wiking. 

Poprzednia, druga edycja wydarzenia, miała miejsce w pierwszej połowie października 2018. Najbardziej hitowymi starciami wieczoru na gali Fame MMA, był pojedynek AdBustera z Dawidem Ozdobą, Bonusa BGC z Ztrolowanym oraz Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze