Fame MMA 18 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 20.05.2023?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 18 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 20.05.2023?

FREAK-FIGHTY

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 20.05.2023?

2023-05-20 20:12

Karta walk Fame MMA 18 wzbudza duże zainteresowanie szczególnie wśród tych osób, które uważnie śledzą losy najpopularniejszych celebrytów. Kto walczy na Fame MMA 18? Włodarze po raz kolejny podnoszą sobie poprzeczkę zestawiając ze sobą największe gwiazdy muzyki, internetu, a nawet znane osobistości świata sportu. Jak wygląda karta walk Fame MMA maj 2023? Kto walczy? Lista walk do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 18 - karta walk, walki
 2. Fame MMA 18 - KARTA WALK
 3. Kto walczy na Fame MMA 18?
 4. Fame MMA 18 - zawodnicy

Fame MMA 18 dzisiaj karta walkwalki, zawodnicy, to kwestie, które najbardziej interesują fanów walk największych gwiazd internetu. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 18? Włodarze popularnej freak-fightowej federacji przygotowali mnóstwo niespodzianek, co niewątpliwie spodoba się wiernym i stałym widzom. Gala Fame MMA 18 na żywo będzie atrakcyjna zarówno dla kibiców siedzących na trybunach, jak i dla tych, którzy preferują oglądać wydarzenie przed szklanym ekranem. Walki na Fame MMA 18 to niezapomniane wrażenia, wielkie uniesienia i ogólnie ogromne emocje z udziałem debiutantów, ale także tych, którzy już w przeszłości pojawiali się w oktagonie. Jak wygląda karta walk Fame MMA 18 3 lutego 2023? Aktualizujemy ją w tym miejscu!

FAME MMA 18 LIVE ONLINE - RELACJA NA ŻYWO. Fame MMA WYNIKI i SKRÓTY 20.05.2023 [WYNIKI LIVE]

Wyniki walk Fame MMA 18 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 20.05.2023? [WYNIKI]

Spowiedź Arkadiusza Tańculi przed FAME 18

Fame MMA 18 - karta walk, walki

Karta walk Fame MMA 18 to elektryzujące starcia, niebywałe uniesienia i zaskakujące ogłoszenia, czyli niespodzianki, jakie przygotowali organizatorzy. Druga gala w 2023 na pewno zostanie zapamiętana przez kibiców i zapisze się mocnym, wyraźnym drukiem w całej historii. Stanie się tak za sprawą całościowej oprawy, ale przede wszystkim karty walkKto walczy na Fame MMA 18? Lista walk poniżej.

Fame MMA 18 - KARTA WALK

 • Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Kacper Crusher Błoński - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Marta Linkimaster Linkiewicz - Ewa Kleo Brodnicka /MMA
 • Dawid Dzinold Rzeźnik - Robert Sutonator Pasut / K-1, małe rękawice

 • Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula / MMA - walka o pas do 84 kg.

 • Tomasz Zadyma Gromadzki - Alan Kwieciński / MMA

 • Michał Wampir Pasternak - Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice

 • Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk / MMA

 • Elizabeth Lizi Anorue - Dominika Rybak / MMA
 • Mateusz Spysiński - Jakub Paramaxil Frączek / MMA

Kto walczy na Fame MMA 18?

Jakie walki na Fame MMA 18 wywołają emocje? Jednym z najgorętszych pojedynków wieczoru będzie starcie pomiędzy Martą Linkiewicz, a Ewą Brodnicką. Gorąco będzie również w momencie starcia Piotra Szeligi z Michałem Pasternakiem oraz Wacława Osieckiego z Robertem Pasutem. Hitem wieczoru będą jednak dwie walki Amadeusza Roślika. Najpierw zawalczy z Kacprem Błońskim, a później z Marcinem Dubielem.

Fame MMA 18 - zawodnicy

Zawodnicy Fame MMA 18 to topowe gwiazdy, które już walczyły dla tej federacji, ale również debiutanci. Sporo było pogłosek i informacji, że do klatki powróci Mateusz Tromba Trąbka. Tak się jednak nie stanie. 

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]