Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

i

Autor: FAME MMA / Facebook Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

2023-02-04 0:08

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18? Fani uwielbiający walki z udziałem największych gwiazd internetu już zacierają ręce i z wyczekiwaniem liczą na duże emocje podczas osiemnastej edycji wydarzenia. Druga odsłona gali Fame MMA na żywo w tym roku już zapowiada się ciekawie i włodarze wyraźnie chcą podnieść sobie kolejną poprzeczkę, jeśli chodzi o organizację. Data i karta walk Fame MMA 18 do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

 1. Kiedy jest Fame MMA 18? [DATA]
 2. Kto walczy na Fame MMA 18? [KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? Data osiemnastej odsłony gali sygnowanej logiem, które już każdy doskonale zna, ciekawi internautów. Ci z niecierpliwością czekają na kolejne elektryzujące starcia, które mocnym drukiem zapiszą się w historii freak-fightowych wydarzeń. Gala Fame MMA 18 na żywo będzie cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem chociażby za sprawą mistrzowskiego starcia. Walka Tańcula vs Wiewiór 2023 początkowo miała odbyć się na siedemnastej gali, jednak w wyniku kontuzji tego pierwszego, została przeniesiona. To samo tyczy się pojedynku Mandzia z Karolkiem. Karta walk Fame MMA 18 to jednak również inne starcia, o których włodarze myśleli już od dawna! 

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Kiedy jest Fame MMA 18? [DATA]

Kiedy jest Fame MMA 18? Jaka jest data Fame MMA 18? Kibice chcą zaplanować terminy i prosto z trybun zobaczyć elektryzujące pojedynki znanych gwiazd. Organizatorzy zdają sobie z tego sprawę. Dokładny termin Fame MMA 18 nie został oficjalnie podany, ale my dowiedzieliśmy się, że druga w 2023 gala odbędzie się w maju. Naszym zdaniem będzie to trzynasty dzień tego miesiąca. Wiele wskazuje na to, że 18. edycja Fame MMA odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Kto walczy na Fame MMA 18? [KARTA WALK]

Karta walk Fame MMA 18 elektryzuje internautów ze względu na mistrzowski pojedynek Tańculi z Wiewiórem. Niektórzy zawodnicy wciąż czekają na telefon od włodarzy z propozycją zawalczenia. Kibice czekają na wielki powrót do klatki Jakuba Flasa, czyli Kubańczyka. Z przyczyn zdrowotnych raper zawiesił swoją karierę, wakując przy okazji pas federacji w kategorii do 84 kilogramów. Sporo mówi się o tym, że do klatki powróci Marta Linkiewicz, Kacper Blonsky, a także Marcin Dubiel. Z czasem być może będziemy potwierdzać te informacje.

Karta walk Fame MMA 18 - kto walczy?

 • TBA - TBA: walka wieczoru
 • Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka: walka o mistrzowski pas do 84 kg.
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE