Fame MMA 17 - UKRYTA WALKA. Kto walczy i o co chodzi?

2023-01-23 22:52
Fame MMA 17 - UKRYTA WALKA. Kto walczy i o co chodzi?
Autor: FAME MMA Fame MMA 17 - UKRYTA WALKA. Kto walczy i o co chodzi?

Ukryta walka Fame MMA 17 elektryzuje internautów. Karta walk w przeszłości zawsze była znana, podczas trwających konferencji, a tym razem jest zupełnie inaczej. Poznaliśmy dziewięć z dziesięciu pojedynków, jakie odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie. Na ogłoszenie tego ostatniego musimy poczekać aczkolwiek są już pierwsze typy!

Spis treści

  1. Fame MMA 17 - ukryta walka
  2. Fame MMA 17 - ukryta walka: kto walczy?

Fame MMA 17ukryta walka wzbudza dużą ciekawość internautów i nie ma się co dziwić. Dowiedzieliśmy się o niej za sprawą karty walk Fame MMA 17, a dokładniej zdjęcia z listą walczących zawodników, które wrzuciła federacja.  Ukryta walka Fame MMA 17 to według fanów walk w tej federacji doskonały pomysł, bo nie wiadomo czego się spodziewać, a na pewno będzie to pojedynek elektryzujący i trzymający w napięciu. Już wiadomo, że na gali w walce wieczoru Amadeusz Roślik zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Zdaniem typujących faworytem jest zawodowy pięściarz, ale to Ferrari jest nieobliczalny i może zgasić światło swojemu rywalowi jednym ciosem. Tuż przed nimi do klatki wejdą debiutanci. Wac Toja, którego znacie z ostatnich hitów Kizo czy Gromeego, zmierzy się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. O pas w kategorii do 84 kilogramów Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. To jednak nie koniec niespodzianek i zdecydowanie ta ukryta walka Fame MMA 17 jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę wokół gali! 

Fame MMA 17 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 17?

Koniec Jacka Murańskiego w FAME MMA. Rozmowa z Krzysztofem Rozparą | KoloSEum

Fame MMA 17 - ukryta walka

Ukryta walka na Fame MMA to zupełna nowość. Do tej pory zawsze, podczas konferencji prasowej poznawaliśmy ostatnich bohaterów danej gali, a tym razem jest inaczej. Kompletną kartę walk poznamy w późniejszym czasie, a póki co jedno zestawienie trzymane jest w dużej tajemnicy. Ogłoszenie ukrytej walki Fame MMA 17 miało nastąpić tydzień przed galą. Ostatecznie organizatorzy ujawnili ją 23 stycznia 2023. W ramach ukrytej walki zobaczymy pojedynek Marcina Rafonixa Krasuckiego z Michałem Mixerem Magdziarzem.

Fame MMA 17 - ukryta walka: kto walczy?

Kto walczy na Fame MMA 17? Ukryta walka wzbudzała ogromne zainteresowanie internautów. Większość typowała, że do klatki powróci Marcin Krasucki, czyli Rafonix. Miałby on stoczyć walkę z Danielem Magicalem, co byłoby swego rodzaju powtórką z gali Fame MMA 2. Wówczas panowie zmierzyli się ze sobą i lepszy okazał się Krasucki. Zwierzyński doznał wówczas złamania nogi. Niektórzy typowali powrót do klatki Nitrozyniaka. Ostatecznie Marcin Rafonix Krasucki zawalczy z Michałem Mixerem Magdziarzem, który wiele lat współpracował z Frizem.

Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze