Fame MMA 15: DATA. Kiedy jest Fame MMA 15? Jaka jest data Fame MMA 2022? [TERMIN]

2022-08-13 16:46
Fame MMA 15: DATA. Kiedy jest Fame MMA 15? Jaka jest data Fame MMA 2022? [TERMIN]
Autor: FAME MMA Fame MMA 15: DATA. Kiedy jest Fame MMA 15? Jaka jest data Fame MMA 2022? [TERMIN]

Data Fame MMA 15 wzbudza ciekawość osób, które chciałyby obejrzeć wydarzenie na żywo lub po prostu zaplanować wieczór ze znajomymi oglądając galę siedząc przed ekranem telewizora. Wydarzenie będzie idealną alternatywą dla osób poszukujących pomysłu na doskonałe zakończenie wakacji. Kiedy jest Fame MMA 15? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 15: DATA. Kiedy jest Fame MMA 15?
  2. Data Fame MMA 15 - termin

Fame MMA 15: data powinna zostać zapisana w kalendarzu przez wszystkie osoby, które uwielbiają walki z udziałem największych gwiazd internetu. Kiedy jest Fame MMA 15? Jaka jest data Fame MMA 2022? Na początku roku federacja przedstawiła plan związany z wydarzeniami, jakie planuje. Wszyscy dowiedzieliśmy się, że planowane są cztery gale, a ostatnia wcześniej ujawniona ma się odbyć w listopadzie. Oznaczona będzie numerem szesnaście. Jak się okazuje zaszły niewielkie korekty. Data Fame MMA 15 jest delikatnie inna niż początkowo było to zaplanowane. Pierwszy raz w historii wydarzenie odbędzie się w piątek. Do tej pory Wojtek Gola, Michał Boxdel Baron i pozostali włodarze organizowali walki popularnych, internetowych osobistości w soboty!

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA?

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Fame MMA 15: DATA. Kiedy jest Fame MMA 15?

Data Fame MMA 15 nie jest żadną tajemnicą. Organizatorzy ujawnili ją w drugiej połowie lipca, podczas pierwszej konferencji prasowej. Zdradzili też, że w czasie ich wydarzenia dojdzie do kilku elektryzujących rewanży. Michał Dubiel spróbuje pokonać Kacpra Błońskiego, z którym przegrał swoje pierwsze starcie. Mateusz Murański również spróbuje zmazać plamę porażki z Arkiem Tańculą. O pas królowej freak-fightów zawalczą dwie znane influencerki. Po jednej stronie klatki stanie Marta Linkiewicz, a po drugiej Aniela Bogusz. Wszystko to już 26 sierpnia 2022 roku, w łódzkiej arenie. 

Data Fame MMA 15 - termin

Data Fame MMA 15 nie jest przypadkowa. Organizatorzy niewątpliwie chcieli, by wakacje zakończyły się mocnym uderzeniem i fani zapamiętali je na bardzo długo. Tak też się dzieje, ponieważ bilety na Fame MMA 15 wyprzedają się w błyskawicznym tempie. 

Sonda
Fame MMA 15 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze