Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

Smolasty na Fame MMA to duża niespodzianka dla wielu jego słuchaczy. Artysta tuż po swoim mini-koncercie na dziesiątej odsłonie gali ogłosił swoją decyzję. Z kim walczy Smolasty? Kiedy jest Fame MMA 11? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów.

Fame MMA 11 - Smolasty jednym z nowych bohaterów federacji! Raper znany z wielu hitów zadebiutuje w okrągłej klatce i będzie to wielkie wydarzenie. Tym bardziej nie można tego przegapić, ponieważ jedyne doświadczenie, jakie ma Norbert Smoliński w sportach walki to te, które zdobył grając na konsoli w UFC. Niewątpliwie trzeba mieć pewność, że artysta uczciwie przepracuje okres przygotowawczy i odpowiednio przygotuje się do swojego starcia. Za sprawą swoich warunków fizycznych może się okazać, że będzie objawieniem mieszanych sztuk walki. Karta walk Fame MMA 11 już teraz zapowiada się arcyciekawie. Z kim walczy Smolasty na Fame MMA 2021? Kim jest rywal rapera? 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Smolasty: Fame MMA 11 - z kim walka?

Smolasty na Fame MMA 11 to wiadomość, jaką przekazał artysta tuż po swoim mini-koncercie na Fame MMA 10. Na sam koniec utworu Tyson Fury wszedł do okrągłej klatki i powiedział: -Fame MMA 11 widzimy się w oktagonie, elo! Tym samym Smolasty to kolejny raper, który dołącza do ekipy gwiazd federacji. Na liście są już Kizo, Sobota i Filipek, który teoretycznie może być rywalem Smoły. Na potwierdzenie rywala musimy poczekać, jednak wy już teraz możecie wybrać przeciwnika poniżej:

Smolasty - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Smolasty? Jaki ma wzrost i ile waży? Nowy nabytek Fame MMA urodził się w 1995 roku. Ma 182 centymetry wzrostu, co może oznaczać, że waży w okolicach 80 kilogramów.  Smolasty to artysta, który szybko rozkręcił swoją karierę i zdobył rzeszę fanów. Wszystko zaczęło się od bardzo dobrze przyjętego singla pod tytułem Jestem, byłem, będę. Było to w 2016 roku. Dwa lata od debiutu wydał debiutancką płytę, z której pochodzi megahit Fake Love z Białasem i Uzależniony z Otsochodzi. Smolasty stał się czołowym artystą na polskiej scenie muzycznej. W 2019 roku poszedł za ciosem i wydał album Pełnia, z którego pochodzi hit Tusz z Tymkiem, Perła na Dnie z Robertem Gawlińskim, a także Pełnia z Ewą Farną. W ostatnim czasie wydał takie single, jak: Tequila, Cartier z Kizo oraz Powiedz z Qry.

Najnowsze