Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

2021-08-18 13:51

Smolasty na Fame MMA to duża niespodzianka dla wielu jego słuchaczy. Artysta tuż po swoim mini-koncercie na dziesiątej odsłonie gali ogłosił swoją decyzję. Z kim walczy Smolasty? Kiedy jest Fame MMA 11? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów.

Fame MMA 11 - Smolasty jednym z nowych bohaterów federacji! Raper znany z wielu hitów zadebiutuje w okrągłej klatce i będzie to wielkie wydarzenie. Tym bardziej nie można tego przegapić, ponieważ jedyne doświadczenie, jakie ma Norbert Smoliński w sportach walki to te, które zdobył grając na konsoli w UFC. Niewątpliwie trzeba mieć pewność, że artysta uczciwie przepracuje okres przygotowawczy i odpowiednio przygotuje się do swojego starcia. Za sprawą swoich warunków fizycznych może się okazać, że będzie objawieniem mieszanych sztuk walki. Karta walk Fame MMA 11 już teraz zapowiada się arcyciekawie. Z kim walczy Smolasty na Fame MMA 2021? Kim jest rywal rapera? 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Smolasty: Fame MMA 11 - z kim walka?

Smolasty na Fame MMA 11 to wiadomość, jaką przekazał artysta tuż po swoim mini-koncercie na Fame MMA 10. Na sam koniec utworu Tyson Fury wszedł do okrągłej klatki i powiedział: -Fame MMA 11 widzimy się w oktagonie, elo! Tym samym Smolasty to kolejny raper, który dołącza do ekipy gwiazd federacji. Na liście są już Kizo, Sobota i Filipek, który teoretycznie może być rywalem Smoły. Rywalem wykonawcy hitu Duże oczy, jest MiłyPan, który ostatnio dał się poznać pod pseudonimem Kouchi!

Sonda
Smolasty vs. Miły Pan. Kto wygra na Fame MMA 11?

Smolasty - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Smolasty? Jaki ma wzrost i ile waży? Nowy nabytek Fame MMA urodził się w 1995 roku. Ma 182 centymetry wzrostu, co może oznaczać, że waży w okolicach 80 kilogramów.  Smolasty to artysta, który szybko rozkręcił swoją karierę i zdobył rzeszę fanów. Wszystko zaczęło się od bardzo dobrze przyjętego singla pod tytułem Jestem, byłem, będę. Było to w 2016 roku. Dwa lata od debiutu wydał debiutancką płytę, z której pochodzi megahit Fake Love z Białasem i Uzależniony z Otsochodzi. Smolasty stał się czołowym artystą na polskiej scenie muzycznej. W 2019 roku poszedł za ciosem i wydał album Pełnia, z którego pochodzi hit Tusz z Tymkiem, Perła na Dnie z Robertem Gawlińskim, a także Pełnia z Ewą Farną. W ostatnim czasie wydał takie single, jak: Tequila, Cartier z Kizo oraz Powiedz z Qry.