Fame MMA 11 - rewolucja w karcie walk! Co z walką Sylwestra Wardęgi?

2021-09-20 17:01
Fame MMA 11 bez Sylwestra Wardęgi! Rewolucja w karcie walk
Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 Fame MMA 11 bez Sylwestra Wardęgi! Rewolucja w karcie walk

Sylwester Wardęga na chwilę przed Fame MMA 11 doznał kontuzji! Co się stało i co z jego walką?

Fame MMA 11: Sylwester Wardęga doznał kontuzji. Co się stało i co z walką youtubera? Zdecydowanie takie pytania będą pojawiać się w głowach internautów. Galę zaplanowano na 2 października 2021, a ze względu na kontuzję Wardęgi karta walk uległa zmianie. Organizatorzy zaskoczyli tym zestawieniem, ale nic dziwnego. Mamy w końcu do czynienia z co-main eventem. 

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sylwester Wardęga: kontuzja

Sylwester Wardęga doznał kontuzji przed galą Fame MMA 11. O wszystkim poinformowali organizatorzy wydarzenia na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych napisali: - Sylwester Wardęga uszkodził więzadło krzyżowe i nie może bić się w formule MMA. Po konsultacji z lekarzem zdecydował, że nie wycofa się na ostatni moment przed galą i chce walczyć. Niestety Sylwester obawia się, że to może być jego ostatnia walka. Po gali czeka go operacja, a następnie roczna rehabilitacja. W związku z tym Sylwek poprosił nas o zmianę rywala. Uznał, że jeżeli istnieje ryzyko, że będzie to jego pożegnanie ze sportami walki, to chce zawalczyć z kimś z kim ma realny konflikt. Zgodziliśmy się na zmianę. Będzie to walka bokserska w rękawicach do MMA... ale na ogłoszenie przeciwnika Sylwestra będziecie musieli jeszcze trochę poczekać!

Fame MMA 11: Sylwester Wardęga

Sylwester Wardęga mimo kontuzji zawalczy na Fame MMA 11. Zmieni się tylko jego rywal i formuła walki. Z kolei miejsce Sylwestra Wardęgi zajął Marcin Dubiel, który bez zastanowienia przyjął walkę z Wojtkiem Przeździeckim na dwa tygodnie przed galą. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze