Fame MMA 11- raper kontra artysta disco-polo? Ta walka budzi ciekawość!

2021-08-16 10:53
Smolasty, Miły Pan
Autor: Krzysztof Radzki/East News, Artur Szczepanski/REPORTER Smolasty, Miły Pan

Wielkimi krokami zbliża się jedenasta gala Fame MMA. Za nami pierwsza konferencja, podczas której ogłoszono wszystkich zawodników. Jak już wiadomo będzie to raper Smolasty, który zmierzy się z artystą disco-polo Miłym Panem. Ta walka zaczęła od razu budzić ogromną ciekawość! Kto ma większą szansę na wygraną?

Fame MMA 11 zbliża się wielkimi krokami. Sportowa gala odbędzie się już całkiem niedługo, ponieważ jesienią 2 października tego roku i będzie się działo! Wśród zawodników pojawi się między innymi Sylwester Wardęga, Mixer który był członkiem Ekipy Friza, Marcin Malczyński, Arkadiusz Tańcula i nie tylko. Jak to w przypadku Włodarzy Fame MMA bywa, uwielbiają robić wszystkim niespodzianki pod postacią walk, o których wcześniej nikt nawet by nie pomyślał! Było tak już chociażby ze Stiflerem i Popkiem, Don Kasjo i Normanem Parke, a nawet Mini Majkiem i Lordem Kruszwilem. Teraz natomiast okazuje się, że podczas 11. odsłony Fame MMA również nie zabraknie takich walk! Jedną z nich będzie pojedynek dwóch muzyków - rapera Norberta Smolińskiego, który znany jest większej publiczności jako Smolasty z artystą disco-polo Miłym Panem, czyli Piotrkiem Kołaczyńskim.

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo

Fame MMA 11 - Smolasty vs. Miły Pan [WYNIK]

To już pewne. Norbert Smoliński 'Smolasty' zmierzy się w oktagonie z Piotrkiem Kołaczyńskim 'Miłym Panem'. Walka dwóch artystów z branży muzycznej mocno zaskoczyła publiczność oraz fanów rapera i disco-polowca. Kto wygra? Kto ma największe szansę na wygraną? Tego dowiemy się oczywiście już 2 października. Teraz jednak możecie oddać głoś na swojego faworyta w sondzie poniżej.

Najnowsze