Fame MMA 11 - MEMY i najważniejsze momenty. Tym żyje internet!

2021-10-03 12:04
Fame MMA 11 - MEMY i najważniejsze momenty. Tym żyje internet!
Autor: screeny z profili: https://twitter.com/WujaJurek/status/1444408035984687105 // https://twitter.com/Phapyy_/status/1444422092888416261 Fame MMA 11 - MEMY i najważniejsze momenty. Tym żyje internet!

Gala Fame MMA 11 stała na bardzo wysokim poziomie. Zarówno jeśli chodzi o kartę walk, przygotowanie miejsc dla zawodników w hali, ale również całą efekty wizualne i dźwiękowe. Internauci jednak wychwycili kilka zabawnych momentów wydarzenia. Jak wyglądała Fame MMA 11 oczami internautów? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 11 - WYNIKI, MOMENTY
  2. Fame MMA 11 - MEMY

Fame MMA 11 - MEMY zdecydowanie poprawią wam humor i sprawią, że na Waszej twarzy pojawi się uśmiech. Szczególnie wtedy, gdy jesteście smutni, ponieważ przegrał wasz faworyt. Wyniki walk Fame MMA 11 w niektórych przypadkach są dużym zaskoczeniem. Wszystkim przed galą wydawało się, że Amadeusz Roślik bez problemu pokona Filipa Marcinka. Tymczasem popularny raper pokazał charakter i postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Zaskakująco zakończyło się również starcie z udziałem Sylwestra Wardęgi. Przywódca watahy przegrał, ale pokazał charakter w pojedynku z Dannym Ferrerim. 28 sekund potrzebował natomiast Arkadiusz Tańcula. Aktor pokonał byłego mistrza kategorii półśredniej, Marcina Malczyńskiego. Memy po Fame MMA 11 są momentami naprawdę zabawne, o czym możecie się przekonać poniżej.

Rising Star Polska 2021 - gala finałowa z wielkimi gwiazdami!

Fame MMA 11 - WYNIKI, MOMENTY

W czasie Fame MMA 2 października 2021 byliśmy również świadkami starcia z udziałem Marcina Dubiela. Pokonał on Wojtka Przeździeckiego i w tym momencie jego bilans wynosi 2:1. Filip Zabielski natomiast, który 24h przed galą dowiedział się, że będzie walczyć, nie ułatwił zadania Maksymowi Ziółkowskiemu. Po zaciętym starciu mieliśmy remis. Rozstrzygnięcia walk to jedno, ale otrzymaliśmy również nowe ogłoszenia i w ekipie Fame MMA pojawił się nowy zawodnik. Już wiemy, że były strongman, który trenował pod okiem Mariusza Pudzianowskiego, czyli Krzysztof Radzikowski, zawalczy z Piotrem Bestią Piechowiakiem. Kamila Smogulecka, czyli Zusje, skrzyżuje rękawice z Martą Martirenti Rentel. To wszystko już podczas Fame MMA 12.

Fame MMA 11 - MEMY

Memy po Fame MMA 11 to duża dawka humoru, jeśli podchodzi się do tego z dystansem. Z czego śmieją się i żartują internauci w mediach społecznościowych? Przekonajcie się odpalając poniższą galerię:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze