Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA dzisiaj?

2021-10-02 11:20

Kto walczy na Fame MMA 11? Jak wygląda karta walk Fame MMA 11? Zdecydowanie to obok daty wydarzenia najważniejsza kwestia. Kibice zobaczą emocjonujące pojedynki wielkich gwiazd federacji. Będą świadkami również walk znanych osobistości, debiutujących w okrągłej klatce. Czy tak się stanie? Przekonacie się sprawdzając rozpiskę pojedynków.

Fame MMA 11 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Cztery podstawowe kwestie, które pomogą wam dowiedzieć się, kto walczy na Fame MMA 11. Lista i rozpiska walk na kolejnej odsłonie gali wzbudza emocje. Kibice chcą, by karta walk Fame MMA 11 była na równie wysokim poziomie, co zestawienia na dziesiątej edycji wydarzenia. Wtedy to Don Kasjo został zestawiony z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke. Włodarze, oprócz tego starcia, dodali do karty aż dziewięć innych pojedynków. Wśród nich potyczka w okrągłej klatce pomiędzy aktorami znanymi z serialu Lombard, życie pod zastaw. Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański postanowili swój wielomiesięczny konflikt oficjalnie rozwiązać w oktagonie.

Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Sonda
Smolasty vs. Miły Pan. Kto wygra na Fame MMA 11?

Fame MMA 11 - KARTA WALK

Karta walk Fame MMA 11 odkrywana będzie z biegiem czasu. Mówiło się o tym, że podczas Fame MMA 11 dojdzie do pojedynku Popka z Kizo. Raperzy początkowo mieli zmierzyć się podczas dziewiątej odsłony gali, jednak Paweł Mikołajuw doznał poważnej kontuzji nadgarstka. Ostatecznie już wiadomo, że podczas Fame MMA ci zawodnicy nie pojawią się w klatce. Kibice chcieli również, by do oktagonu wrócili Kacper Blonsky, Piotr Szeliga, Kubańczyk i Anna Andrzejewska. Ostatecznie z tej czwórki powraca jedynie Piotr Szeli Szelika, który skrzyżuje rękawice MMA z Krzysztofem Fericze. Oto karta walk Fame MMA 11.

Fame MMA 11 - KARTA WALK:

 • Borys Mańkowski - Norman Parke (Dirty Boxing - 15 minut bez rund) - walka wieczoru
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki - Marcin Dubiel [Sylwester Wardęga kontuzja] - co main event
 • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA
 • Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
 • Filip Zabielski - Maksym Ziółkowski - Michał Boxdel Baron [kontuzja]
 • Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik
 • Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze
 • Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn

Zawodnicy na Fame MMA 11 zagwarantują emocje na wysokim poziomie. Kto pojawi się na gali? Absolutnie i bez wątpienia prawdziwym hitem będzie pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Panowie skrzyżują rękawice MMA w boksie bez żadnych przerw. W okrągłej klatce zadebiutuje Smolasty, a także Miły Pan, który ostatnio daje się poznać pod pseudonimem Kouchi. W oktagonie po raz pierwszy pojawi się również Wojtek Przeździecki, znany jako Wip Bros. Jego rywalem miał być nieustraszony przywódca Watahy, Sylwester Wardęga. Ten jednak doznał kontuzji i w jego miejsce wskoczył Marcin Dubiel. Wardęga jednak zawalczy na gali, jednak nie na zasadach Mieszanych Sztuk Walki.