Fame MMA 11 - karta walk rozgrzeje kibiców. Jest jednak coś jeszcze!

2021-09-20 11:10
Fame MMA 11 - kiedy, karta walk, PPV, wyniki, konferencja, zapowiedź
Autor: FAME MMA Fame MMA 11 - kiedy, karta walk, PPV, wyniki, konferencja, zapowiedź

Karta walk Fame MMA 11 już gwarantuje duże emocje i niesamowite uniesienia na najwyższym poziomie. Głównym bohaterem wieczoru będzie Borys Mańkowski, który skrzyżuje rękawice z Normanem Parke. Zobaczymy również Smolastego, Miłego Pana, a także Sylwestra Wardęgi. Zobaczcie już teraz elektryzującą zapowiedź wydarzenia.

Spis treści

  1. Fame MMA 11 - Borys Mańkowski

FAME MMA po raz kolejny pozytywnie zaskakuje i udowadnia, że jest daleko przed wszystkimi. Ich najnowszy trailer to genialny mix tego co najciekawsze na Gali nr 11: freak fighty, hip hop, topowe gwiazdy social mediów i dwie legendy europejskiego MMA. Całość okraszona została utworem Nieśmiertelni od Sariusa i Smolastego. Czekamy z niecierpliwością na drugą konferencję i galę, która odbędzie się już 2 października w Arenie Gliwice. PPV i bilety na galę dostępne są na famemma.tv.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Fame MMA 11 - Borys Mańkowski

W walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke w zupełnie nowej formule: walce bokserskiej w rękawicach do MMA trwającej 15 minut (bez podziału na rundy). Jak powiedział sam Borys Mańkowski w rozmowie z Michałem Baronem podczas programu FAME CAGE:

Jaram się samą formułą walki, że nikt nigdy czegoś takiego nie zrobił. Mało tego, praktycznie wszystko, co się tam wydarzy, to jest wymyślone przeze mnie, nawet ta piętnastominutowa runda, to był mój pomysł. Bardzo się cieszę, że to wszystko zostało zaakceptowane i dojdzie do tego, i jeśli na stałe taka formuła zagości w sportach walki, to wydaje mi się, że będzie to spełniało oczekiwania kibiców. Bo tak jak powiedziałem, najbardziej popularne sporty walki to boks i MMA. Tutaj mamy połączenie tego, bo mamy zasady bokserskie, ale w małych rękawicach i mało tego bez podziału na rundy, tylko cały czas młócka. Wydaje mi się, że dla oka to będzie mega widowiskowe, mega kozackie.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Ewelinę Lisowską w FAME MMA?

W pozostałych walkach zobaczymy m.in. Marcina Dubiela, Piotra Popo Węgrzyna, Mikołaja Mixera Magdziarza, Norberta Smolastego Smolińskiego, Filipa Filipka Marcinka i jednego z włodarzy FAME - Michała Boxdela Barona.

Wiem, że mówię to za każdym razem, ale mam wrażenie, że ta gala będzie wyjątkowa. Udało się nam połączyć wszystko, co najlepsze z obu światów. Mamy świetne freak fighty, naprawdę zasięgowych twórców, wróciły dwie bardzo ważne dla nas postaci - Xayoo i Paris Platynov, którzy poprowadzą Lożę Szyderców, a wisienką na torcie będzie walka dwóch wielkich sportowców - Borysa Mańkowskiego i Normana Parke, którzy zawalczą w wyjątkowej formule (boks w małych rękawicach bez podziału na rundy). Nie mogę się doczekać 2 października i tego efektu wow, gdy znowu po dwóch latach przerwy zobaczę pełną halę. Na ten moment sprzedaliśmy już blisko 8 tysięcy biletów, więc na pewno wyprzedamy wszystkie miejsca - mówi Wojciech Gola, jeden z właścicieli FAME MMA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze