Fame MMA 10 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

2021-05-15 22:19
Fame MMA 10 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe Fame MMA 10 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Kolejność walk na Fame MMA 10 to jedna z kwestii, która intryguje polskich internautów. Jak wygląda sytuacja w tym temacie, jeśli chodzi o Fame MMA 10? Kto, o której walczy? Kto, w jakiej kolejności da walkę na Fame MMA 10? Niewątpliwie największe emocje wzbudza walka Don Kasjo z Normanem Parke. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Jedną z ostatnich walk będzie również pojedynek pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Mateuszem Murańskim. Zawodnicy od kilkunastu miesięcy mają konflikt i postanowili rozwiązać go w okrągłej klatce.

Spis treści

 1. Fame MMA 10 - kolejność walk
 2. Fame MMA 10 - godzina

Fame MMA 10 KOLEJNOŚĆ WALKkto, kiedy walczy? Jak wygląda sytuacja w tym temacie, jeśli chodzi o Fame MMA 10? Kolejność walk, czyli rozpiska ze wszystkimi starciami interesuje polskich internautów. Zainteresowani są szczególnie kwestią tego, kiedy walczy Don Kasjo z Normanem Parke i szukają odpowiedzi kiedy walka Tańculi z Murańskim. Oczywiście uwagę zwróci również inne starcie. Na Fame MMA 15.05.2021 wszystkich czeka walka Dawida Malczyńskiego, który będzie bronić mistrzowskiego pasa federacji. Jego rywalem jest Adrian Polański. O pas kobiet zawalczy natomiast Marta Linkiewicz. Włodarze postawili przed Linkimaster poprzeczkę bardzo wysoko. Jej rywalką będzie Kamila Wybrańczyk, czyli partnerka Artura Szpilki. Kto, o której godzinie walczy na Fame MMA 10?

Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Gdzie i jak wykupić? [CENA]

WŚCIEKŁY Don Kasjo po ważeniu: CHCIAŁEM MU WYJE*** LEPA!! FAME MMA 10
Sonda
Fame MMA 10 - czy będziesz oglądać?

Fame MMA 10 - kolejność walk

Fame MMA 10 - kolejność walk interesuje internatów czekających z dużą niecierpliwością na walkę wieczoru. Fani szczególnie wyczekują walki wieczoru, a w tej zmierzą się niekwestionowana gwiazda federacji Kasjusz Don Kasjo Życiński i była gwiazda UFC, a obecnie gwiazda KSW, Norman Stormin Parke. Na zwycięzcę walki wieczoru czeka wyjątkowy bonus, kilogramowa sztabka złota. Oto Oficjalna kolejność walk na Fame MMA 10:

Fame MMA 10 - karta walk: wstępna

 • 1. Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
 • 2. Dawid Ambro Ambroziak - Piotr Miejski Drwal Szczurek

Karta walk Fame MMA 10: GŁÓWNA

 • 3. Łukasz Lupa - Gabriel Arab Al-Sulwi
 • 4. Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski
 • 5. Piotr Pająk - Alan Alanik Kwieciński
 • 6. Mateusz Muran Murański - Arkadiusz Tańcula
 • 7. Marta Linkimaster Linkiewicz - Kamila Kamiszka Wybrańczyk (walka o pas kategorii do 61,2 kg)
 • 8. (c) Dawid Malczyński - Adrian Polak Polański (walka o pas kategorii do 77,1 kg)
 • 9. Co-main event: Marcin Dubiel - Cezary Czaro Nykiel
 • 10. Main event: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke (pojedynek bokserski - 5 x 3 min.)

Fame MMA 10 - godzina

Godzina Fame MMA 10 interesuje wiele osób, choć nie jest tajemnicą, że wiele osób postanowiło ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Fame MMA 10 w PPV rozpocznie się punktualnie o 19:30, a pierwszej walki spodziewać się możemy w okolicach godziny 20:00. Ostatnia walka rozpocznie się w okolicach godziny 00:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze