Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]

Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 9: II Konferencja / https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]

Don Kasjo vs Norman Parke na Fame MMA 10 to jeden z najgorętszych, ale jednocześnie najmniej spodziewanych pojedynków w historii walk. Legenda MMA zmierzy się bowiem z zawodnikiem, który sieje coraz większy postrach w tej dyscyplinie. Kiedy jest walka Don Kasjo - Norman Parke? Data wydarzenia jest już ujawniona.

Spis treści

  1. Don Kasjo - Norman Parke: Fame MMA 10 [DATA]
  2. Don Kasjo - Norman Parke: Fame MMA 10 [WALKA]

Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10 przyciągnie uwagę kibiców mieszanych sztuk walk. Kiedy walka Don Kasjo vs Parke 2021 na Fame MMA 10? Data wydarzenia została ujawniona podczas drugiej konferencji przed dziewiątą odsłoną gali. Była to absolutna niespodzianka, ponieważ nikt wcześniej nie wiedział o wizycie irlandzkiego zawodnika w naszym kraju. Skąd pomysł na to, by walka Kasjo Parke 2021 miała miejsce? Pomiędzy Kasjuszem Życińskim a byłym zawodnikiem UFC w ostatnim czasie było bardzo gorąco. Zawodnicy kłócili się ze sobą i wymieniali nieuprzejmości w mediach społecznościowych. Po walce z Marcinem Najmanem, Don Kasjo złożył włodarzom ultimatum. Zostanie w federacji, jeśli jego kolejnym rywalem będzie pogromca Mańkowskiego, Wrzoska i Sowińskiego.

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]

Don Kasjo - Norman Parke: Fame MMA 10 [DATA]

Don Kasjo - Norman Parke 2021 to HIT gali Fame MMA 10. Walka wieczoru na dziesiątej, jubileuszowej odsłonie wydarzenia zapowiada się emocjonująco i na pewno rozgrzeje kibiców. Oprócz gaży za starcie, zwycięzca pojedynku otrzyma kilogramową sztabkę złota z wygrawerowanym logiem federacji. Jej wartość szacuje się na około 200 tysięcy złotych. Kiedy jest walka Don Kasjo - Norman Parke 2021? Walka odbędzie się 15 maja. Zawodnicy wejdą do okrągłej klatki i skrzyżują rękawice w formule bokserskiej.

Don Kasjo - Norman Parke: Fame MMA 10 [WALKA]

Walka Don Kasjo - Norman Parke na Fame MMA 10 to po to pojedynek dwóch pewnych siebie zawodników. Kasjusz Życiński mierzy się z Normanem Parke, który zasłynął na świecie z walk w UFC. W Polsce poznaliśmy go za sprawą pojedynków w KSW. Parke w debiucie dla tej federacji przegrał decyzją jednogłośną z Mateuszem Gamrotem. Rewanżowe starcie zostało przerwane po tym, gdy Gamrot wsadził palec w oko swojego rywala. Sędzia uznał, że był to nieumyślny atak, jednak Parke nie był w stanie kontynuować starcia. Irlandczyk na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, a podczas KSW 47 okazał się lepszy od Borysa Mańkowskiego. Kontrowersyjny fighter pokonał w maju 2019 Artura Sowińskiego, a we wrześniu tego samego roku decyzją nie jednogłośną wygrał z Marcinem Wrzoskiem. 

Najnowsze