Fame Friday Arena 2 - do jakich piosenek wychodzili zawodnicy? [TYTUŁ, WYKONAWCA]

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame Friday Arena 2 - do jakich piosenek wychodzili zawodnicy? [TYTUŁ, WYKONAWCA]

HITY GWIAZD FAME

Fame Friday Arena 2 - do jakich piosenek wychodzili zawodnicy? [TYTUŁ, WYKONAWCA]

2023-10-02 10:35

Do jakich piosenek wychodzili zawodnicy na Fame Friday Arena 2? Widzowie zawsze poszukują tytułów i wykonawców utworów, które towarzyszą gwiazdom, podczas wyjścia do klatki. Dla samych zawodników to ostatnia chwila, by się zmotywować lub odprężyć przed wymagającym pojedynkiem w oktagonie.

Spis treści

  1. Fame Friday Arena 2 - piosenki zawodników

Fame Friday Arena 2 - piosenki zawodników wzbudziły ogromne zainteresowanie. Gwiazdy wieczoru 29 września 2023 postawiły na swoje premierowe kompozycje, utwory znanych raperów, ale także nieco zaskakujące brzmienia. Jedni chcieli się zmotywować na ostatniej prostej przed starciem, inni rozluźnić, a jeszcze inni rozbawić publiczność. Do jakiej piosenki wyszedł Kacper Błoński? Jaki hit towarzyszył Alanowi Kwiecińskiemu, a co motywuje Josefa Bratana i Maksymiliana Wiewiórkę? Tytuły i wykonawców zebraliśmy specjalnie dla Was!

Wyniki wszystkich walk Fame MMA Friday 2. Kto wygrał Fame MMA 29.09.2023? [WYNIKI]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Fame Friday Arena 2 - piosenki zawodników

Do jakich piosenek wychodzili zawodnicy na Fame Friday Arena 2? Już przed galą można było się spodziewać, że Kacper Błoński postawi na utwór, który wydał w dzień walki. Wyczekiwana przez fanów piosenka "Crush" zrobiła furorę na hali w Szczecinie. Można było przewidzieć również, iż Josef Bratan postawi na rapową propozycję, a Dariusz Kaźmierczuk wyjdzie do swojej kompozycji. Piosenki zawodników Fame Friday Arena 2 aktualizujemy w galerii poniżej.