Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, Fame MMA, Top Model. Kto to Kasjusz Życiński?

Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, dziewczyna. Kto to Kasjusz Życiński?
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, dziewczyna. Kto to Kasjusz Życiński?

Kasjusz Życiński, czyli człowiek o niesamowicie pozytywnym nastawieniu do życia. Zawsze uśmiechnięty i szczery w stosunku do swoich rywali w Fame MMA. Kim jest Don Kasjo? Poznajcie go bliżej na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Don Kasjo - wiek
  2. Don Kasjo - walki
  3. Don Kasjo - waga
  4. Don Kasjo - wzrost
  5. Don Kasjo - dziewczyna
  6. Don Kasjo - Fame MMA

Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, dziewczyna, Fame MMA. Zastanawiacie się i zadajecie pytanie, kto to Kasjusz Życiński? Top Model dał mu popularność na szeroką skalę. Wziął udział w szóstej edycji popularnego programu, jednak zabrakło dla niego miejsca w gronie piętnastu finalistów. Wszystkich jurorów urzekła jednak pogoda ducha, jaką ma w sobie Iławianin. Kim jest Don Kasjo? Po tym, gdy próbował zostać modelem, zdecydował się na karierę Youtubera. Zdecydowanie to jedna z najczęściej nadających na żywo osobistości w polskim internecie. Kasjusz miał kilka kanałów w najpopularniejszym serwisie wideo świata, a to najnowsze ma ponad 130 tysięcy subskrybentów. Kariera Youtubera to nie wszystko. Don Kasjo to zawodnik, który walczy na Fame MMA od trzeciej edycji. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów w swojej pierwszej walce dla tej federacji, pokonując Adriana Polańskiego.

Don Kasjo - wiek

Ile lat ma Don Kasjo? Wiek Kasjusza Życińskiego nie jest żadną tajemnicą. Pochodzący z Iławy zawodnik ma 28 lat.

Don Kasjo - walki

Kasjusz Życiński w swojej karierze MMA dla Fame MMA zawalczył 3 razy i za każdym razem wygrał.

Don Kasjo - waga

Ile waży Don Kasjo? Kasjusz Życiński wniósł na wagę 89 kilogramów.

ESKA XD EXTRA

Don Kasjo - wzrost

Ile wzrostu ma Kasjusz Życiński? Wzrost Don Kasjo interesuje wiele osób szczególnie po tym, gdy stanął twarzą w twarz z Marcinem Najmanem. Dało się zauważyć, że El Testosteron musiał dość wysoko podnieść swoją głowę, by spojrzeć w oczy przeciwnika. Nic dziwnego, ponieważ Don Kasjo ma 189 centymetrów wzrostu. 

Don Kasjo - dziewczyna

Czy Don Kasjo ma dziewczynę? Tego nie wie nikt. Kasjusz Życiński nigdy nie chwalił się publicznie drugą połówką. 

Don Kasjo - Fame MMA

Don Kasjo na Fame MMA zadebiutował, podczas trzeciej odsłony wydarzenia. W debiutanckiej walce wygrał z Adrianem Polańskim przez jednogłośną decyzję sędziów, choć początkowo decyzja była inna. Kasjusza Życińskiego po raz drugi w klatce zobaczyliśmy, podczas Fame MMA 4. Jego rywalem był Dawid Ambroziak, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów. Trzecia walka Don Kasjo miała miejsce podczas Fame MMA 6. Kasjusz mierzył się z Maciejem Ratajem i... wygrał przez duszenie gilotynowe w 2. rundzie. Czwartym rywalem jest Marcin Najman. Walka odbędzie się 21 listopada w formule bokserskiej, w małych rękawicach.

Najnowsze