Don Kasjo - Mateusz Murański: WYNIK WALKI Prime MMA 19.02.2022 [NA ŻYWO]

Autor: Prime MMA Don Kasjo - Mateusz Murański: WYNIK WALKI Prime MMA 19.02.2022 [NA ŻYWO]

2022-02-19 23:53

Wynik walki Don Kasjo - Mateusz Murański 19 lutego 2022 jest kluczowy dla losów tych gwiazd freak-fightowych federacji. Obaj zapowiadali dobrą walkę, która przejdzie do historii i ciekawe, jak teraz wypadli w oczach fanów. Kto wygrał pojedynek? Jak przebiegała walka Don Kasjo - Murański? Przekonacie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

1. Prime MMA 19.02.2022 - Don Kasjo - Mateusz Murański
  2. Don Kasjo - Mateusz Murański: wynik walki Prime MMA

Don Kasjo - Mateusz Murański: wynik walki Prime MMA 19 lutego 2022 jest istotny dla wielu osób. Mamy tu na myśli kibiców, którzy wspierają jedną z tych gwiazd, ale jednocześnie wszystkich fanów, którzy przegapili z różnych powodów ten pojedynek. Szczególnie to ważne starcie dla samych zawodników. Kasjusz Życiński nie może pozwolić sobie na porażkę. To samo tyczy się Mateusza Murańskiego, który od kilku tygodni mówi, że boksuje jak nigdy wcześniej. Kto wygrał na Prime MMA 19.02.2022? Jaki jest wynik walki Don Kasjo - Mateusz Murański 2022?

Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2022?

Prime MMA 2022 [KRUSZWIL, KAMERZYSTA, STIFLER, JAŚ KAPELA] | ESKA XD - Radio Eska #41

Prime MMA 19.02.2022 - Don Kasjo - Mateusz Murański

To jest prawdziwa bomba! Don Kasjo Król postanowił sam zmierzyć się z Mateuszem Murańskim na premierowej gali PRIME: Zadyma. Kasjusz w odpowiedzi na słowa Murana o braku profesjonalizmu, postanowił wyjaśnić wszystko w klatce. Walka odbędzie się na dystansie czterech rund po trzy minuty w formule bokserskiej. Mateusz Murański wciąż pozostawał bez rywala, pomimo kilku propozycji. Don Kasjo dał słowo, że znajdzie dla niego odpowiedniego przeciwnika, więc postanowił zaproponować samego siebie. Muran przystał na takie wyzwanie. Mateusz jest jednym z najbardziej doświadczonych freak-fighterów w Polsce. Stale trenuje pod czujnym okiem Roberta Maruszaka i według jego słów, notuje wciąż rosnący progres.

Don Kasjo Król stoczył siedem walk dla Fame. Cztery w boksie, dwie w MMA oraz jedną w kickboxingu. Prawie wszystkie wygrał, jedyna przegraną poniósł po kontrowersyjnej decyzji sędziów z weteranem UFC, Normanem Parke. Na ostatniej gali Kasjusz zrobił prawdziwe show, w jeden wieczór pokonał byłego mistrza KSW oraz udziałowca organizacji Boxdela.

Don Kasjo - Mateusz Murański: wynik walki Prime MMA

Wynik walki Don Kasjo - Mateusz Murański 19.02.2022 to intrygująca kwestia. Kto wygrał na Prime MMA 1?

• 1. RUNDA: Don Kasjo - Mateusz Murański

Mocno zaczął Mateusz Murański prawym sierpowym. Aktywny jest Muran, balansuje ciałem, ale Don Kasjo pokazuje, że nie robi to na nim wrażenia. Półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy ruszyły ciosy z obu stron! Najpierw atakował Życiński, a odpowiadał Murański. 20 sekund przed końcem Don Kasjo zauważył, że chwieje się ze zmęczenia Murański. Wykorzystał to punktując swojego rywala.

• 2. RUNDA: Don Kasjo - Mateusz Murański

Ruszył od pierwszych sekund Mateusz Murański. Zaczął prowadzić otwartą grę, co ułatwia zadanie Don Kasjo. Dwie minuty do końca zaczął chwiać się na nogach Muran, a Kasjo zaczął trafiać popularnego aktora. Zmęczony syn Jacka Murańskiego! Minutę przed końcem kolejne mocne ciosy ze strony Murańskiego na twarz Życińskiego. Ciosy na gardę i odpoczynek, co wykorzystywał Kasjo.

• 3. RUNDA: Don Kasjo - Mateusz Murański

Ponownie mocno rozpoczął Mateusz Murański. Wszystko jednak na szczelną gardę włodarza Prime MMA. Po 50 sekundach 3. rundy Murański mocno dostał na wątrobę i długo musiał dochodzić do siebie. Liczenie zakończyło się na ósmej sekundzie.

Półtorej minuty przed końcem seria ciosów ze strony Kasjusza. 55 sekund przed końcem Muran na deskach. Ponowne liczenie i na ósmej sekundzie wstał. Wymiana ciosów i koniec 3. rundy!

• 4. RUNDA: Don Kasjo - Mateusz Murański

Mateusz Murański ponownie zaczął od kilku mocnych sierpowych ciosów. Charakteru mu nie brakuje. Technika też niczego sobie. Półtorej minuty przed końcem mocno dostał Mateusz Murański, ale oddał silny lewy prosty. Trzeci knockdown na 1:15 min. przed końcem.

Ósma sekunda - Mateusz Murański wstaje i ponownie rusza na Don Kasjo. Z dużą agresją dał kilka ciosów, ale wszystko ląduje na gardzie Życińskiego. Sędziowie zdecydowali o zwycięstwie!

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą jest Kasjusz Don Kasjo Życiński!

PRIME MMA: Kto wygra walkę Don Kasjo vs Murański?

Michał Cichy w rozmowie z Don Kasjo: - Trafiał, ale mam bardzo dobrą gardę. Cios to nawet pan Jacek się uratował. Mateusz ma mocniejszy cios niż Parke i Wrzosek. Muran był dzisiaj do skończenia, przygotowywałem się 10 dni. Mówiłem, że będzie cięzko. Prime MMA 1 to ogromny sukces, dziękuję, że tu przybyliście. Pochwale Wam się, że Prime MMA 2 odbędzie się 2 lipca.

Michał Cichy w rozmowie z Mateuszem Murańskim: - Co ja mogę powiedzieć, zrobiłem boks w 2 tygodnie, nie da się przeskoczyć techniki Kasjusza. Liczyłem, że go usadzę, był naruszony, ale Don Kasjo nie da się zmęczyć. Starałem się pracować na balansie. Wszedłem do świata o którym nie mam pojęcia, zabrakło mi kondycji, pracy na nogach, ale nigdy nie oddam charakteru.