Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn

i

Autor: Youtube.com/High League Walka Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn.

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 20.06.2022: LIVE STREAM. Gdzie transmisja walki?

2022-06-20 15:39

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn to walka, na którą czeka wielu fanów High League. Ich starcie nie mogło odbyć się w pierwszym terminie i zostało przełożone. Odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca 2022 roku. Z pewnością wiele osób będzie chciało je obejrzeć. Gdzie szukać transmisji z walki? Wyjaśniamy niżej.

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn wreszcie staną na ringu. Odwołanie ich walki podczas ostatniej gali High League zawiodło wielu kibiców. Organizatorzy stwierdzili jednak, że tak będzie lepiej. Jaki był powód? Chodziło o niebezpieczne sytuacje, jakie miały miejsce na trybunach. W mediach społecznościowych pojawiły się filmiki przedstawiające bijatykę pomiędzy grupą mężczyzn. Mówiło się, że jeden z gdańskich klubów starł się z toruńską ekipą wspierającą Denisa Załęckiego. Zawodnicy zmierzą się w drugim terminie. Jako datę wydarzenia wyznaczono poniedziałek 20.06.2022. Informacji o transmisji walki poszukuje wielu internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Walka Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 2022: KIEDY i GDZIE się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 20.06.2022: LIVE STREAM

Informacja o transmisji walki Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 20.06.2022 to coś, czego poszukuje wiele osób zainteresowanych galą High League. Wiadomo już, jak obejrzeć to wydarzenie. Stream będzie dostępny dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Osoby, które kupiły bilet na galę HIGH League 3, wkrótce dostaną kod PPV ZA DARMO na mail. Osoby, które kupiły PPV na galę HIGH League 3, do 16.06.2022 dostały dostęp ZA DARMO na HighLive.TV. Jeśli nie masz dostępu na HIGH League 3, możesz dokupić dostęp do walki Załęcki vs Kubiszyn za 9,99 zł.

Sonda
Kto wygra walkę Denis Załęcki - Don Diego?