Dawid Kubacki - wiek, wzrost, żona, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

2021-11-15 14:04
Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice
Autor: fot. AP Photo/Matthias Schrader // EAST NEWS Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

Dawid Kubacki to drugi najlepszy zawodnik polskiej reprezentacji, w czasie Turnieju Czterech Skoczni! Poznajcie go bardziej - na ESKA.pl!

Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice - to informacje, które najbardziej interesują internautów i fanów skoków narciarskich. Polski skoczek urodzony w Nowym Targu zaskoczył swoją formą podczas Turnieju Czterech Skoczni 2018. Wyśmienite skoki Kubackiego sprawiły, że w klasyfikacji najtrudniejszego w sezonie turnieju, został drugim najlepszym polskim reprezentantem!

Dawid Kubacki rok później w sezonie 2019/2020 został zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni! Jest trzecim Polakiem po Adamie Małyszu i Kamilu Stochu, który tego dokonał. W sezonie 2020/2021 zajął 3. miejsce w Turnieju Czterech Skoczni. 

Zobacz: Dawid Kubacki WYGRYWA Turniej Czterech Skoczni! Historyczny wyczyn Polaka!

Dawid Kubacki - wiek

Ile lat ma Dawid Kubacki? Złoty medalista w drużynie z Lahti urodził się 12 marca 1990 roku w Nowym Targu. W 2021 roku będzie obchodzić 31. urodziny.

Dawid Kubacki - wzrost

Dawid Kubacki jest jednym z najwyższych zawodników reprezentacji Polski. Sympatyczny skoczek ma 180 centymetrów wzrostu. 

Dawid Kubacki - wykształcenie

Dawid Kubacki studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wszystko po to, by już wkrótce szkolić następców i przyszłe gwiazdy reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Dawid Kubacki - dzieci

Dawid Kubacki od kilku lat jest w związku z Martą Majcher. 29 grudnia 2020 urodziła im się córeczka, Zuzanna. Dawid, w trakcie narodzin oddawał swoje skoki w ramach Turnieju Czterech Skoczni. 

Dawid Kubacki - waga

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Puchar Świata w skokach 2021/22?

Dawid Kubacki - rodzice

Rodzice Dawida, czyli Edward Kubacki i Małgorzata Kubacka dokładali największych starań, by ich syn startował w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Udało się!

Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie

Ile waży Dawid Kubacki? Dalekie skoki gwarantuje mu waga 64 kilogramów! Dla porównania Maciej Kot waży 61 kg, Piotr Żyła waży 59 kg, a Kamil Stoch 55 kg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze