Clout MMA 1 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 5.08.2023?

i

Autor: CLOUT MMA Clout MMA 1 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 5.08.2023?

SPORT

CLOUT MMA 1 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy Clout MMA 5.08.2023?

2023-08-05 19:12

Karta walk Clout MMA 1 - kto walczy na gali 5 sierpnia 2023? Topowe osobistości, które doskonale znacie z mediów społecznościowych i które już miały okazję zaprezentować się w okrągłej klatce. Kibice i fani freak-fightów nie będą zawiedzeni, o czym przekonacie się lada chwila!

Spis treści

 1. Clout MMA 1 - KARTA WALK, WALKI
 2. Clout MMA 1 - ZAWODNICY

Clout MMA 1karta walk mocno interesuje internautów, którzy liczą, że dziura w świecie freak-fightów zostanie dobrze załatana. Mają nadzieję, że zobaczą elektryzujące pojedynki topowych polskich influencerów, muzyków, a nawet i sportowców. I tak też raczej będzie, więc oczekiwania fanów tego typu pojedynków nieprofesjonalnych zawodników MMA zostaną spełnione. Debiut w oktagonie zapowiedział 44-krotny reprezentant Polski, Sławomir Peszko, który jest jednocześnie ambasadorem nowej federacji. Pojedynek z jego udziałem ma odbyć się na początku 2024 roku, a rywal ma być dostosowany do jego wagi. Kto walczy na Clout MMA 5.08.2023?

Clout MMA LIVE - RELACJA ONLINE 5.08.2023. To będzie długi wieczór!

Clout MMA 1 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 5.08.2023? [ROZPISKA]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Clout MMA 1 - KARTA WALK, WALKI

Walki na Clout MMA 5 sierpnia 2023 rozgrzeją internautów, którzy pozytywnie zareagowali na nową federację. Kilka gwiazd świata influencerów jest już zakontraktowanych. A wiadomo też, że trwają negocjacje między takimi osobistościami, jak Denis Załęcki, który na tę chwilę został bez kontraktu we freak-fightach, czy Marcin Najman, który także liczy na angaż w świecie walk influencerów. Karta walk Clout MMA 1 aktualizowana jest w tym miejscu.

 1. Marcin Najman - Andrzej Fonfara
 2. Tomasz Hajto - Zbigniew Bartman
 3. Jay Silva - Tomasz Sarara (K-1)
 4. Denis Labryga - Dawid Crazy Załęcki (K-1)
 5. Dominik Pudzianowski - Błażej Augustyn [Paweł Bomba nie wystąpi]
 6. Ewa Mrs. Honey Wyszatycka - Paulina Hornik
 7. Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski
 8. Nikola Nikita Alokin - Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska
 9. Adrian Cios - Łukasz Magical Junior Malankowski
 10. Konrad Karwat - Michał Waleszczyński [Jarosław Sobonkiewicz nie zawalczy]
 11. Piotr Lizakowski - Dominik Skowyra
 12. Piotr Pająk - Wojciech Rekordzista Sobierajski
 13. Kacper Ludwiczek Bociański - Mariusz Super Mario Sobczak

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 19?

Clout MMA 1 - ZAWODNICY

Zawodnicy Clout MMA to doskonale znane gwiazdy świata mediów społecznościowych, sportu, ale także muzyki. Organizatorzy zapowiadają, że będziemy świadkami elektryzujących pojedynków, niespodziewanych rozstrzygnięć i nowego oblicza freak-fightów. Jednocześnie pomysłodawcy chcą przetrzeć szlaki pozostałym federacjom i zapowiadają, iż pojawią się w miejscach nieodkrytych przez innych włodarzy! Pierwszymi ogłoszonymi bohaterami są Andrzej Fonfara i Marcin Najman. Były mistrz świata w boksie, który pokonywał najlepszych pięściarzy na świecie kontra legenda walk freakowych. Panowie nie pałają do siebie sympatią i będą chcieli urwać sobie głowy w klatce!

W klatce pojawią się także Denis Labryga i Dawid Crazy Załęcki zmierzą się w emocjonującym pojedynku w formule K-1. By dodać kolorytu temu starciu, obaj zawodnicy założą tylko małe rękawice do MMA. Nikt nie będzie chował się za podwójną gardą. Szykuje się niezła jatka! Tomasz Sarara to kolejny zawodnik, który będzie walczył na gali CLOUT MMA 1. Utytułowany kickbokser i były wojownik organizacji KSW zmierzy się w pojedynku w formule K-1 w małych rękawicach. Jego przeciwnikiem będzie były zawodnik UFC i KSW Jay Silva. 

Paulina Hornik ma za sobą dwa pojedynki w klatce – pierwszą z nich wygrała z „Pysią”, a następnie przegrała z ambasadorką i współwłaścicielką organizacji CLOUT MMA Lexy Chaplin. Jej przeciwniczką będzie Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka, która nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa w klatce. W swoim debiutanckim pojedynku musiała uznać wyższość Mai Staśko.

Klatka CLOUT MMA zapłonie. Polscy kibice dzielą się na dwa obozy – fanów piłki nożnej i siatkówki. Pora sprawdzić, która z tych dyscyplin tak naprawdę dominuje w naszym kraju. Walka wieczoru CLOUT MMA 1 to starcie Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?