Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

fame mma

Amadeusz Ferrari Roślik - wiek, zeznania, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

2024-02-08 13:48

Kim jest Amadeusz Ferrari Roślik? Zawodnik Fame MMA i High League wzbudza duże zainteresowanie internautów. Uwagę przyciągają jego komentarze w mediach społecznościowych i na konferencjach prasowych, w czasie których często nie szczędzi ostrych słów w stronę swoich rywali. Na uwagę zasługują jednak jego walki, w których zawsze oddaje serce. Kto to jest Amadeusz Ferrari? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Amadeusz Ferrari Roślik - kim jest?
  2. Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania
  3. Amadeusz Ferrari Roślik - wiek
  4. Amadeusz Ferrari Roślik - ojciec
  5. Amadeusz Ferrari Roślik - wzrost
  6. Amadeusz Ferrari Roślik - dziewczyna
  7. Amadeusz Ferrari Roślik - zarobki
  8. Amadeusz Ferrari Roślik - córka
  9. Amadeusz Ferrari Roślik - walki

Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki, czyli wszystkie najważniejsze słowa, które pojawiają się obok nazwiska lub pseudonimu popularnego zawodnika mieszanych sztuk walk w wyszukiwarce. Kim jest Amadeusz Ferrari? Zastanawiacie się, kto to jest Amadeusz Roślik? Zawsze pewny siebie, zdeterminowany i mocno wyćwiczony fighter, który wzbudza zawsze duże emocje. Te sięgnęły zenitu, podczas pierwszej konferencji przed trzynastą odsłoną gali Fame MMA. Amadeusz Ferrari wdał się w ostrą potyczkę słowną ze swoim rywalem na nadchodzącej gali, Adrianem Polańskim. 

Amadeusz Ferrari Roślik - kim jest?

Kim jest Amadeusz Roślik? Niewątpliwie to jedna z najbarwniejszych postaci spośród wszystkich federacji freak-fightowych. Każdy włodarz chciałby mieć go w swoim składzie zawodników, jednak mają go włodarze Fame MMA. To jeden z zawodników, który nie da sobie wejść na głowę swoim rywalom, podczas konferencji prasowych.

Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania

Amadeusz Ferrari Roślik został skonfrontowany przez Adriana Polańskiego podczas konferencji prasowej przed Fame MMA 13. Przypomniał mu i domagał się publicznych wyjaśnień w sprawie sytuacji, jaka miała miejsce kilka lat temu. Sam zainteresowany wyjaśnił: - Z tą 14-latką było tak, że kilku typa napadło po prostu na dziewczynę. Ja byłem wtedy w gimnazjum, stanąłem w jej obronie. Szkoda, że do tej walki z Polakiem nie dojdzie przez kalectwo Polaka. Tej walki nie będzie, zobaczycie Polak będzie kaleką przed walką, obiecuje. Przesadził i sam się wepchał w gips. 

Amadeusz Ferrari Roślik - wiek

Ile lat ma Amadeusz Ferrari? Roślik urodził się 23 marca 1996 roku, co oznacza, że w 2023 obchodził 27. urodziny.

Amadeusz Ferrari Roślik - ojciec

Kim jest ojciec Amadeusza Roślika? Tego dokładnie nie wiadomo, bo jest to osoba prywatna. Alan Kwieciński w październiku mówił w rozmowie z Super Expressem, że ojciec Amadeusza Ferrariego się na niego rzucił. Później sytuacja się powtórzyła tyle, że z Adrianem Polańskim podczas trzynastej konferencji. 

Amadeusz Ferrari Roślik - wzrost

Ile wzrostu ma Amadeusz Ferrari? Młody zawodnik organizacji, za którą odpowiada między innymi Wojtek Gola i Boxdel nie należy do najwyższych. Ma dokładnie 178 centymetrów wzrostu.

Amadeusz Ferrari Roślik - dziewczyna

Dziewczyna Amadeusza Roślika to znana osobistość? Nie wiadomo, czy młody zawodnik ma wybrankę życia. Damy Wam znać, gdy uzyskamy jakiekolwiek potwierdzenie.

Amadeusz Ferrari Roślik - zarobki

Ile zarabia Amadeusz Ferrari Roślik? Niewątpliwie ma jedne z największych zarobków spośród freak-fightowych zawodników. Robi zawsze show i widzowie chętnie kupują licencję z jego reflinków. Choć kwota nie jest dokładnie znana można przypuszczać, że oscyluje w granicy 300-500 tysięcy złotych za walkę. 

Amadeusz Ferrari Roślik - córka

Amadeusz Ferrari Roślik ma córkę. Zawsze przed swoim pojedynkiem w okrągłej klatce mówi, że dla niej walczy. Córka zawodnika Fame MMA urodziła się pod koniec lutego 2020 roku.

Amadeusz Ferrari Roślik - walki

Walki Amadeusza Ferrari Roślika to zawsze duże uniesienia. Energiczny zawodnik zawsze gwarantuje emocje od pierwszej do ostatniej sekundy. Choć nie wszystkie walki kończyły się dla niego szczęśliwie. Zadebiutował na Fame MMA 2 wygrywając z Sylwestrem Tkoczem w pierwszej rundzie. W czasie Fame MMA 3 przegrał z Dawidem Malczyńskim po decyzji sędziów. Porażka po decyzji sędziów nastąpiła również w starciu z Adrianem Polańskim, w czasie Fame MMA 4. Podczas Fame MMA 7, w czasie rewanżu, nielegalnie kopnął w twarz swojego rywala. Przegrał również z Maksymilianem Wiewiórką. Amadeusz Roślik wygrał podczas Fame MMA 10. Pokonał brata Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusza. W czasie Fame MMA 11 wygrał po decyzji sędziów z Filipem Marcinkiem. Na High League 4 wygrał ze Scarface'm w zaledwie kilkanaście sekund. Następnie na Fame MMA 16 nie dał szans Mariuszowi Słońskiemu pokonując go na samym początku walki. Na Fame MMA 17 w ostatnich sekundach natomiast przegrał z Kamilem Łaszczykiem. Całą walkę prowadził na punkty, ale zabrakło mu kondycji, by przetrzymać ten pojedynek. Sędzia był zmuszony poddać Ferrariego. Na Fame MMA 18 pokonał przez decyzję Kacpra Błońskiego, na Fame MMA 19 rozprawił się z Arkiem Tańculą, a na Fame Reborn pokonał Kornela Regla.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20