Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024 GDZIE OBEJRZEĆ Transmisja za darmo

i

Autor: FAME MMA / Facebook / www.facebook.com/famemmatv Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024 GDZIE OBEJRZEĆ Transmisja za darmo

CO WIADOMO?

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: Polak przegrał walkę! Nie dał rady

2024-05-11 23:49

Gdzie obejrzeć walkę Amadeusz Ferrari Roślik vs Salt Papi 2024? Jeden z najciekawszych pojedynków ostatnich miesięcy chcieli zobaczyć fani popularnego "Władcy Piekieł", a także osoby, których zaintrygowała światowa droga polskiego freakfightera. Mierzył się on z dużo mniej doświadczonym zawodnikiem, ale był pewny swoich umiejętności.

Spis treści

  1. Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: GDZIE OBEJRZEĆ?

[AKTUALIZACJA 11.05.2024, 23:40]

Amadeusz Ferrari Roślik przegrał walkę w trzeciej rundzie. Choć porozbijał swojego rywala, to ostatecznie dał rady położyć go na deski. Sam nie wytrwał kondycyjnie i zrezygnował z dalszego pojedynku.

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: GDZIE OBEJRZEĆ? Transmisja za darmo przydałaby się wszystkim, którzy trzymają kciuki za polskiego freakfightera, w jego drodze podbijania świata. Amadeusz Roślik, który często unika treningów postanowił pokazać swój pięściarski talent, charyzmę i waleczność widzom freak-fightów na świecie. Weźmie udział w jednej z popularnych gal, na której biją się topowi influencerzy mający nawet po trzy miliony obserwujących w mediach społecznościowych. Wiele osób zastanawia się, kiedy walczy Amadeusz Ferrari Roślik, jednak ważne jest również to, z kim się mierzy. Jego rywalem jest filipińsko-angielski Tiktoker i Youtuber, którego na Instagramie śledzi ponad jeden milion osób. Salt Papi do tej pory stoczył pięć walk, z czego trzy z nich wygrał.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: GDZIE OBEJRZEĆ?

Transmisja walki Amadeusz Ferrari Roślik vs Salt Papi 11.05.2024 wzbudza duże zainteresowanie wśród polskich fanów. Polak staje przed ogromną szansą zarobienia olbrzymich pieniędzy, ale także wyrobienia sobie renomy gladiatora, z którym każdy podpisany z organizacją DAZN będzie chciał zawalczyć. Czternasta odsłona gali odbędzie się w sobotni wieczór, a transmisja na żywo dostępna będzie na jednej platformie.

Walka Ferrari vs Salt Papi jest szóstym pojedynkiem wieczoru. Zobaczycie ją około godziny 23:00 czasu polskiego na platformie DAZN. Oto dokładna rozpiska:

  • Miesięczny dostęp (możliwe anulowanie subskrypcji przed odnowieniem) - 39,99 zł;
  • Roczny dostęp - 22,99 zł miesięcznie przez rok.
Listen on Spreaker.