Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi: KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE i GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: FAME MMA / Facebook / www.facebook.com/famemmatv Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi: KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE i GDZIE OGLĄDAĆ?

NIE PRZEGAPCIE

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE i GDZIE OGLĄDAĆ?

2024-05-11 17:41

Walka Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 11 maja 2024 zwróci uwagę wszystkich osób, które kibicują Polakowi w drodze podbijania freak-fightowego świata. Jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich freakfighterów kilka tygodni obiecywał, że weźmie udział w dużej gali i słowa dotrzymał. Jego rywalem jest Tiktoker, Youtuber, którego śledzi ponad 1 milion osób w mediach społecznościowych.

Spis treści

  1. Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: KIEDY?
  2. Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: O KTÓREJ GODZINIE?
  3. Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: GDZIE OBEJRZEĆ?

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 11.05.2024: KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE i GDZIE OGLĄDAĆ? Jeśli należycie do grona osób, które chcą kibicować polskiemu freak-fighterowi, w jego drodze podbijania świata, to dobrze trafiliście. Amadeusz Roślik wielokrotnie był skreślany przez trenerów. Wszystko za sprawą jego niechęci do treningów. Pojawiał się na nich bardzo rzadko, ale mimo to zawsze dawał elektryzujące pojedynki. Ferrari najwyraźniej zrozumiał, że w polskim świecie freak-fightowym zrobił już niemal wszystko i czas podbić świat. Zanim zawalczy z Denisem Załęckim na gali Clout MMA, to zmierzy się z Nathanielem Bustamante, który bardziej znany jest jako Salt Papi. Filipińsko-angielski TikToker i Youtuber zawalczył do tej pory pięciokrotnie, z czego wygrał trzy pojedynki. Polak ma dużo większe doświadczenie.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Artur Szpilka o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem, narkotykach, Kubie Wojewódzkim, starciu Usyk - Fury i Adamku w FAME

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: KIEDY?

Kiedy jest walka Amadeusza Ferrariego Roślika? Pierwsze jego starcie na zagranicznej gali odbędzie się 11 maja 2024. Polak zawalczy na gali MF & DAZN X Series 14 w Londynie. W innej walce wieczoru Jully Oliveira zmierzy się z Avery Pongracz. 

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: O KTÓREJ GODZINIE?

Godzina rozpoczęcia walki Ferrariego z Salt Papi nie jest dokładnie określona. Organizatorzy zapowiedzieli, że gala rozpocznie się o godzinie 20:00 w Anglii. W Polsce będzie godzina 21:00. Walka Roślika w boksie jest pojedynkiem wieczoru i odbędzie się jako ostatnia, szósta w kolejności. Można się spodziewać, że Polak wyjdzie do oktagonu około godziny 23:00 czasu polskiego.

Amadeusz Ferrari Roślik - Salt Papi 2024: GDZIE OBEJRZEĆ?

Gdzie obejrzeć walkę Amadeusz Ferrari Roślik vs Salt Papi online? Transmisja dostępna będzie jedynie na płatnej platformie DAZN. Oto dokładna rozpiska:

  • Miesięczny dostęp (możliwe anulowanie subskrypcji przed odnowieniem) - 39,99 zł
  • Roczny dostęp - 22,99 zł miesięcznie przez rok

Amadeusz Ferrari Roślik - Denis Załęcki na Clout MMA 5. Kiedy i gdzie walka na żywo?