Agnieszka Radwańska - wiek, WTA, Taniec z gwiazdami, wzrost, Instagram, mąż, zarobki

2019-03-01 10:37
Agnieszka Radwańska - Instagram, ślub, zarobki, majątek, Facebook
Autor: Fot. East News / Associated Press Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska to jedyna polska tenisistka, która ma na koncie 20 zwycięstw w turnieju WTA w grze pojedynczej i dwa w grze podwójnej. Zebraliśmy najbardziej intrygujące informacje o gwieździe sportu i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Agnieszka Radwańska - wiek, WTA, Taniec z gwiazdami, wzrost, Instagram, mąż, zarobki. To właśnie te informacje o tenisistce najbardziej was interesują. Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej znanych Polek w świecie sportu. Profesjonalną przygodę z tenisem rozpoczęła w 2005 roku, jako 16-latka.

KAMIL STOCH - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, Soczi, zarobki

Agnieszka Radwańska - wiek, wzrost

Agnieszka Radwańska urodziła się 6 marca 1989 roku w Krakowie, ma 29 lat. Tenisistka mierzy 173 centymetry wzrostu i waży 56 kg.

Agnieszka Radwańska - Taniec z gwiazdami

Tenisistka potwierdziła już swój udział w 9. edycji show Taniec z gwiazdami. Nie wiadomo jednak jeszcze z kim zatańczy na parkiecie.

Agnieszka Radwańska - WTA

Tenisistka ma na swoim koncie 20 zwycięstw turnieju WTA w grze pojedynczej oraz dwa w grze podwójnej. Zdobyła również kilkanaście nagród WTA - między innymi w kategorii Debiut roku 2006, Ulubiona tenisistka publiczności - w roku 2012, 2013, 2014 oraz 2015 a także Zagranie roku - w 2013, 2014, 2015, 2016 oraz 2017.

Agnieszka Radwańska - Instagram

Jak każda gwiazda, Agnieszka ma konto na Instagramie. Dzieli się na nim fotkami z wakacji, z akcji charytatywnych i spotkań ze znajomymi. Możecie ją znaleźć pod nickiem @aradwańska. 

Agnieszka Radwańska - mąż

22 lipca 2017 roku w Krakowie, Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta, który tak jak Radwańska jest tenisistą. Para związana jest od 2013 roku.

Agnieszka Radwańska - zarobki

14 listopada 2018 roku tenisistka ogłosiła koniec zawodowej kariery sportowej. Powodem jej decyzji były problemy zdrowotne - przede wszystkim przewlekła kontuzja stopy. Radwańska przez 13 lat zawodowego grania zarobiła miliony. Z samych turniejowych nagród uzbierała kwotę 27 683 807 dolarów. Do tego należy doliczyć wynagrodzenie za reklamy. Mówi się, że łącznie zgarnęła około 150 mln złotych. Niezła sumka, prawda?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze