KAMIL STOCH - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, Soczi, zarobki

Kamil Stoch - żona, dzieci, instagram, czapki, Soczi, zarobki
Autor: Fot. EAST NEWS Kamil Stoch

Kamil Stoch jest aktualnie najbardziej utytułowanym zawodnikiem polskiej reprezentacji. Życie mistrza olimpijskiego poznacie na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Kamil Stoch - wiek
  2. Kamil Stoch - żona
  3. Kamil Stoch - dzieci
  4. Kamil Stoch - wzrost, waga
  5. Kamil Stoch - instagram
  6. Kamil Stoch - czapki
  7. Kamil Stoch - Soczi
  8. Kamil Stoch - zarobki

Kamil Stoch - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, Soczi, zarobki - to informacje, które ciekawią internautów i fanów skoków narciarskich. Na wszystkie interesujące was kwestię na temat mistrza olimpijskiego z zimowych igrzysk w Rosji - odpowiadamy na ESKA.pl! Kamil Stoch, zdaniem niektórych jest już lepszym zawodnikiem niż Adam Małysz. Jednak trzeba pamiętać, że to dzięki "Małyszomanii" pojawiło się mnóstwo utalentowanych zawodników, chcących iść śladami mistrza.

Kamil Stoch zdobył trzecie trofeum Złotego Orła. Co ciekawe, stało się to 20. rocznicę od tryumfu Adama Małysza w Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch - wiek

Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku w Zakopanem. W 2020 skończył więc 33 lata, co oznacza, że jeszcze kilka lat będziemy cieszyć się jego dalekimi i pięknymi skokami. 

Kamil Stoch - żona

Żona Kamila Stocha to Ewa Stoch z domu Bilan. Tak jak Kamil, chodziła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, gdzie trenowała judo. Poznali się jednak na skoczni w słoweńskiej Planicy. Ewa wówczas robiła zdjęcia skoczkom. Aktualnie jest menedżerką naszego mistrza.

Kamil Stoch - dzieci

Kamil Stoch ze swoją żoną Ewą, nie mają aktualnie dzieci. Lider reprezentacji Polski na pewno planuje założenie rodziny.

Kamil Stoch - wzrost, waga

Ile wzrostu ma Kamil Stoch? Polak nie należy do najwyższych, jeśli chodzi o wszystkich zawodników Pucharu Świata. Kamil ma 1,73 m wzrostu. Niektórzy zastanawiają się również, ile waży Stoch. Otóż waga naszego mistrza waha się w granicach 55 kilogramów.

Kamil Stoch - instagram

Instagram Kamila Stocha od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Naszego zawodnika, tylko w tym serwisie społecznościowym, śledzi ponad śledzi ponad 100 tysięcy osób. Na jego profilu znajdziemy prywatne zdjęcia, a także fotografie, na których trenuje bądź świętuje zwycięstwo.

Kamil Stoch - czapki

Kamil Stoch prowadzi internetowy sklep kamiland.pl, w którym można kupić odzież, torby, breloki, magnesy lub właśnie czapki. 

Kamil Stoch - Soczi

Kamil Stoch w Soczi nie miał sobie równych! W trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Rosji 2014 zdobył złoto na skoczni normalnej i dużej! I to właśnie na większym obiekcie wyrównał rekord skoczni wynoszący 139 m.

Kamil Stoch - zarobki

Jak podaje serwis superbiz.se.pl w 12 konkursach sezonu 2017/2018 zarobił już ponad 250 tys. zł. Kamil Stoch w sezonie 2019/2020 zarobił ponad 740 tysięcy złotych. W karierze trzykrotnie wygrywał Turniej Czterech Skoczni, Willingen Five, Planica 7 czy turniej Raw Air. Super Express wyliczył, że same premie z tytułu sześciu zwycięstw przyniosły mu ponad 800 tysięcy złotych! Dochodzi do tego sukces na rynku reklamowym. Wartość reklamowa Kamila może sięgać nawet 1-1,2 mln zł. Sam zawodnik na swoim koncie bankowym ma ponad milion. 

Najnowsze