Boże Narodzenie i sylwester będą fatalne! Prognoza pogody przeraża

i

Autor: Visor69/cc0/Pixabay.com Boże Narodzenie i sylwester będą fatalne! Prognoza pogody przeraża

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2021 - krótkie, wierszyki, rymowane, śmieszne

2021-12-22 16:03

Boże Narodzenie to zawsze najbardziej wyczekiwane święto niemalże na całym świecie. W Polsce kojarzy się to nie tylko z choinką, światełkami i prezentami, ale także ze spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. Nie może też zabraknąć życzeń. Przygotowaliśmy najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Sprawdź je niżej.

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2021 - krótkie, wierszyki, rymowane, śmieszne. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Od kilku tygodni cały świat żyje już nadchodzącymi świętami. W miastach możemy już zobaczyć spektakularne dekoracje świetlne. Centra handlowa wypełniły się już ofertami prezentów i dekoracji do domów. Niektórzy ubrali już nawet choinkę, a w radiach można już usłyszeć kolędy i bożonarodzeniowe piosenki. Święta to jednak ten czas, kiedy Polacy składają sobie szczere życzenia. Niestety, nie wszyscy mogą się spotkać w tym czasie, dlatego często wysyłamy życzenia SMS-em czy przez internet. Przygotowaliśmy kilka formułek, które na pewno przydadzą się w okresie świąt.

Święta 2021 - wolne od pracy i szkoły. Ile jest wolnego na święta Bożego Narodzenia 2021?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2021 - krótkie

Poniższe życzenia pochodzą ze strony Wierszykolandia:

Magia Bożego Narodzenia nigdy się nie kończy, a jego największym darem są rodzina i przyjaciele. Najlepsze życzenia z okazji Świąt!

Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzy…

Dużo radości, szczęścia i śniegu w święta Bożego Narodzenia oraz szaleństw sylwestrowej nocy życzy…

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy Wam obfitości łask Bożych, zdrowia, radości i szczęścia.

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2021 - wierszyki, rymowane

W sytuacji, gdy Boże Narodzenie spędzamy sami w domu, pełni niepokoju co przyniesie jutro, pozostaje nam życzyć zdrowia, które teraz doceniamy najbardziej i nadziei, że przeżyjemy i wyjdziemy z tego doświadczenia mądrzejsi, silniejsi i uważniejsi wobec otaczających nas osób. Pamiętajcie, że pomimo odległości sercem i myślami jesteśmy z Wami! Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą…

Wesołych Świąt z pięknymi prezentami, pysznymi potrawami i ciepłą, rodzinną atmosferą oraz Super Nowego Roku wypełnionego realizacją najpiękniejszych marzeń

W Betlejem mieście Zbawiciel się rodzi… Niech się Wam, mili, najlepiej powodzi. Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie. I niech Was dobrego nic w życiu nie minie.

W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości.

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2021 - zabawne

Idą święta, widać gości - wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina i obejrzyj dziś Kevina.

Śniegu po pachy, smacznej kiełbach prezentów kupę, rózgi na dupę, do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do nowego roku.

Mikołaja w kominie, prezentów po szyję. Dwa metry choinki, cukierków trzy skrzynki. Przed domem bałwana, sylwestra do rana. Pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji.