święta

i

Autor: pixabay.com

Święta 2021 - wolne od pracy i szkoły. Ile jest wolnego na święta Bożego Narodzenia 2021?

2021-12-22 16:03

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą i powoli myślimy o przygotowaniach na ten wyjątkowy czas. Polacy planują już uroczyste wieczerze i rodzinne obiady. Inni wybierają się na krótkie wakacje w okresie świątecznych. Wszystkich interesuje jednak jedna kwestia - ile dni wolnych będzie? Rozwiewamy wątpliwości.

Święta 2021 - wolne od pracy i szkoły. Ile jest wolnego na święta Bożego Narodzenia 2021? Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Od kilku tygodni cały świat żyje już nadchodzącymi świętami. W miastach możemy już zobaczyć spektakularne dekoracje świetlne. Centra handlowa wypełniły się już ofertami prezentów i dekoracji do domów. Niektórzy ubrali już nawet choinkę, a w radiach można już usłyszeć kolędy i bożonarodzeniowe piosenki. Święta to jednak ten czas, kiedy Polacy organizują swoje dni wolne. Niektórzy spędzają je w domu, a inni organizują krótkie wycieczki. Najważniejsza jest jednak odpowiedź na jedno pytanie - ile będzie dni wolnych w okresie Bożego Narodzenia?

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Święta 2021 - dni wolne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia ustawowo wolne są następujące dni:

  • 25 grudnia – pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  • 26 grudnia – drugi dzień Bożego Narodzenia

Święta 2021 - ciekawostka

Boże Narodzenie to święto, o którym wydawałoby się, że wiemy już wszystko. Okazuje się jednak, że wiele osób nadal ma wątpliwości na temat tradycji świeckich i katolickich w tym okresie. Jednym z przykładów jest kwestia jedzenia mięsa w Wigilię. Czy można to robić? Czy jest to grzech dla katolików? Odpowiadamy na te pytania TUTAJ.