Święta 2021 - wolne od pracy i szkoły. Ile jest wolnego na święta Bożego Narodzenia 2021?

2021-12-22 16:03
święta
Autor: pixabay.com

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą i powoli myślimy o przygotowaniach na ten wyjątkowy czas. Polacy planują już uroczyste wieczerze i rodzinne obiady. Inni wybierają się na krótkie wakacje w okresie świątecznych. Wszystkich interesuje jednak jedna kwestia - ile dni wolnych będzie? Rozwiewamy wątpliwości.

Święta 2021 - wolne od pracy i szkoły. Ile jest wolnego na święta Bożego Narodzenia 2021? Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Od kilku tygodni cały świat żyje już nadchodzącymi świętami. W miastach możemy już zobaczyć spektakularne dekoracje świetlne. Centra handlowa wypełniły się już ofertami prezentów i dekoracji do domów. Niektórzy ubrali już nawet choinkę, a w radiach można już usłyszeć kolędy i bożonarodzeniowe piosenki. Święta to jednak ten czas, kiedy Polacy organizują swoje dni wolne. Niektórzy spędzają je w domu, a inni organizują krótkie wycieczki. Najważniejsza jest jednak odpowiedź na jedno pytanie - ile będzie dni wolnych w okresie Bożego Narodzenia?

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Święta 2021 - dni wolne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia ustawowo wolne są następujące dni:

  • 25 grudnia – pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  • 26 grudnia – drugi dzień Bożego Narodzenia

Święta 2021 - ciekawostka

Boże Narodzenie to święto, o którym wydawałoby się, że wiemy już wszystko. Okazuje się jednak, że wiele osób nadal ma wątpliwości na temat tradycji świeckich i katolickich w tym okresie. Jednym z przykładów jest kwestia jedzenia mięsa w Wigilię. Czy można to robić? Czy jest to grzech dla katolików? Odpowiadamy na te pytania TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze