Ślub cywilny

i

Autor: Takmeomeo/CC0/pixabay.com

Życzenia ślubne dla pary młodej - śmieszne, krótkie, wzruszające

2022-07-07 13:06

Życzenia ślubne to coś, czego teraz szuka wiele osób. Rozpoczął się sezon wesel. Co weekend Polacy biorą udział w tych wyjątkowych uroczystościach. Z tego powodu nie może zabraknąć też wyjątkowych życzeń. Przygotowaliśmy dla was kilka formułek, które możecie wpisać do kartki i włożyć do koperty.

Życzenia ślubne dla młodej pary - czego życzyć zakochanym, którzy dopiero zawarli związek małżeński? To zastanawia wiele osób. Ślub często uważany jest za najważniejszy dzień w życiu. Choć zawarte mogą być zawsze, jest pewien czas, kiedy jest ich najwięcej. To zazwyczaj lato, czyli czerwiec-wrzesień. Wtedy w sklepach ustawiają się kolejki po prezenty. Oprócz miłej niespodzianki, warto również złożyć życzenia młodej parze. Mogą być one tradycyjne lub z dawką humoru - jeśli oczywiście ktoś zna się na żartach. W dalszej części artykułu, znajdziecie najpiękniejsze propozycje z okazji ślubu. Mamy dla was kilka krótkich formułek - zarówno wzruszających, jak i zabawnych. Znaleźliśmy na stronie wierszykolandia.pl. Przeczytaj je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Ile świadek daje na wesele? "Ślubna" inflacja znacznie zmieniła stawki

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Życzenia ślubne dla młodej pary - śmieszne

  • Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli i tym co cieszy i tym co boli. Trwajcie razem gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.
  • Dzwony biją jak szalone, marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, u stóp macie cały świat.
  • Pilnuj Panie młody swego dziewczęcia, bo se teście szybko zmienią zięcia.
  • Zdrowia, szczęścia i radości, dużo nocnych przyjemności. Sto lat w zdrowiu, beczki wina, 1000 złotych co godzina. Żyjcie w zdrowiu długie lata, niech Was żywią mama, tata.
  • Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też ze szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje! Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.

Życzenia ślubne dla młodej pary - wzruszające

  • Małżeństwo to piękno – bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie – drogi do celu. Małżeństwo to skarb – którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy – na zawsze razem. Z najlepszymi życzeniami w dniu Ślubu.
  • Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni. Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni. Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują. Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują.
  • Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy. W życiu są radości i chwile rozpaczy. Wam jednak niech słonko całe życie świeci. Miejcie radość z życia i pociechę z dzieci! Szczęśliwym Nowożeńcom w dniu Ślubu życzą...
  • Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie, we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Więc w dniu zaślubin życzymy Młodej Parze, by życie dało jej wszystko, co w darze dać może: szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości...
  • Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia... Nierozłączni!