Życzenia ślubne dla pary młodej - mądre, krótkie, wyjątkowe

2022-07-07 15:53
Życzenia ślubne dla pary młodej - mądre, krótkie, wyjątkowe
Autor: Pixabay Życzenia ślubne dla pary młodej - mądre, krótkie, wyjątkowe

Życzenia ślubne to z pewnością coś, co wielu z was spędza sen w powiek. W końcu to, co napiszemy na kartce dla państwa młodych ma niebagatelne znaczenie - to przecież najważniejszy dzień w ich życiu. Przychodzimy wam zatem z pomocą - przygotowaliśmy dla was 10 mądrych, krótkich i wyjątkowych życzeń dla pary młodej.

Życzenia ślubne dla młodej pary - czego życzyć zakochanym, którzy rozpoczynają wspólną życiową drogę? Rozpoczął się właśnie sezon ślubny 2022, a wesela ruszyły pełną parą. Jeśli szukacie inspiracji lub pomocy w ślubnych życzeniach, trafiliście we właściwe miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Prezent na wesele 2022 - ile dać w kopertę? Kwoty uległy zmianie

Życzenia ślubne dla pary młodej - mądre, krótkie, wyjątkowe

Czego życzyć młodej parze? Co napisać na ślubnej kartce, by nasze życzenia były mądre i wyjątkowe, a przede wszystkim - zapadające w pamięć? Mając na uwadze, jak wiele osób ma problem z życzeniami ślubnymi, specjalnie dla was przejrzeliśmy sprawdzone źródło - wierszykolandia.pl - i wyłoniliśmy 10 mądrych, krótkich i wyjątkowych życzeń ślubnych. Zamieszczamy je poniżej.

Małżeństwo to piękno – bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie  –drogi do celu. Małżeństwo to skarb – którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy – na zawsze razem. Z najlepszymi życzeniami w dniu Ślubu…

Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni. Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni. Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują. Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują.

Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży.

Życzeń przesłanie, młodej parze: milczenie - to niepewność i strach, wiec kochani, nie róbcie tak! Nie milczcie, gdy Wam będzie źle, Takie życzenia Wam ... śle.

Życie razem lżejsze i nabiera smaku, gdyście się znaleźli niby w korcu maku. Pilnujcie się teraz i dbajcie o siebie Bóg Was poprowadzi, będzie Wam jak w niebie.

W ten jedyny w życiu dzień daję Wam wszystkie skarby świata, a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście.

Powiedziałaś wreszcie TAK, to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej.

Gdy miną owacje, tort weselny, toasty i gratulacje, weźcie się za ręce, uściśnijcie skrycie i idźcie przed siebie w nowe, wspólne życie.

Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też ze szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje! Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.

A kiedy przyjdzie już ten czas, By pójść przez życie razem, Pójdziemy zachwyceni wraz, Miłość nam będzie drogowskazem. A więc podajmy sobie dłoń I złączmy serc swych bicie, Wspólny nam los i wspólny dom Na całe nasze życie!

Szczęśliwy człowiek, gdy się żeni- ma odtąd stróża serca i kieszeni.

Sonda
Wierzysz w ślubne przesądy?

Czego nie wypada robić na ślubie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź czy wiesz jak się zachować!

Pytanie 1 z 5
Kiedy wznosić toast?
Wesele marzeń 2022
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze