sylwester

i

Autor: pixabay.com

Życzenia noworoczne 2022 - gotowe życzenia na Nowy Rok FB, SMS, Messenger

2021-12-30 9:49

Życzenia noworoczne 2022 poszukiwane są przez wiele osób. Sylwester i Nowy Rok to zawsze najbardziej wyczekiwane święto niemalże na całym świecie. W Polsce kojarzy się to nie tylko z szampanem, fajerwerkami i dobrą zabawą, ale także ze składaniem życzeń. Niektórzy już szukają gotowych życzeń, które można wysłać do znajomych. Kilka propozycji znajdziesz w ESKA.pl.

Życzenia noworoczne 2022 - gotowe życzenia na Nowy Rok FB, SMS, Messenger. Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. To także czas, kiedy dzwonimy do naszych bliskich i znajomych, aby złożyć im życzenia. Niektórzy robią to także poprzez wiadomość SMS lub przez media społecznościowe. Przygotowaliśmy kilka gotowych życzeń, które możecie skopiować i wysłać do waszych znajomych i rodziny. Znajdziecie je niżej.

Sylwester odwołany?! Pandemia może pokrzyżuje plany Polaków?

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Życzenia noworoczne 2022 do skopiowania

Wszystkie poniższe życzenia pochodzą ze strony Wierszykolandia:

Życzenia samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku! Niech Nowy Rok 2021 obfituje w zawodowe sukcesy, przyniesie zadowolenie i satysfakcję z podjętych działań i wyzwań, a także wszelką pomyślność w życiu osobistym!

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia, które sprawi, że wszystkie podjęte decyzje zakończą się sukcesem.

Szampana piccolo, brokatu na czoło, uśmiechu na twarzy, szampańskiej zabawy, życzeń serdecznych, wspomnień najlepszych oraz braku kaca, kiedy w Nowym Roku pamięć wraca...

Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc, niech zostanie na 12 miesięcy z Wami, nie tylko w tę Sylwestrową noc. Do siego roku życzy…

Sonda
Czy będziesz korzystał/a z fajerwerków w czasie Sylwestra i Nowego Roku?

Życzenia noworoczne 2022 - SMS

Z okazji Nowego Roku pragniemy życzyć Wam dużo zdrowia, codziennego optymizmu i spełnienia marzeń oraz postanowień noworocznych!

Tych, którzy mi życzyli wszystkiego najlepszego w 2021 roku uprzejmie informuję, że NIC TO NIE DAŁO! Dlatego na 2022 rok przysyłajcie mi wyłącznie pieniądze, alkohol i talony na benzynę.

Ucichły dźwięki sylwestrowego balu, już nie słychać huku fajerwerków nadszedł Nowy Rok …

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.