sylwester

i

Autor: pixabay.com

Sylwester odwołany?! Pandemia może pokrzyżuje plany Polaków?

2021-12-06 12:13

Sylwester 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami i Polacy już przygotowują się szampańskiej zabawy, aby pożegnać stary i przywitać nowy rok. Świat nadal walczy jednak z pandemią koronawirusa, a nowych zakażeń jest coraz więcej. Czy to oznacza, że tegoroczna zabawa sylwestrowa jest zagrożona przez możliwe restrykcje?

Sylwester odwołany?! Pandemia może pokrzyżuje plany Polaków? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. To właśnie ci, którzy planowali świętowanie zakończenia 2021 roku poza domem, są najbardziej zmartwieni. Czy tegoroczny Sylwester, podobnie jak zeszłoroczny, zostanie naznaczony nowymi obostrzeniami, które uniemożliwią huczne imprezy? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Sprawdziliśmy, co wiadomo na ten temat.

Sylwester Marzeń z TVP - gdzie odbędzie się koncert? Kto wystąpi?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Sylwester 2021/2022 - obostrzenia

Aktualnie nie ma restrykcji, które uniemożliwiałyby lub ograniczałyby sylwestrową zabawę. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w Polsce jest coraz więcej zakażeń, co oznacza, że restrykcje mogą się jeszcze pojawić. Mogłyby one dotknąć na przykład liczby osób w pomieszczeniu. Warto dodać, że niektóre miasta już odwołały plenerowe koncerty. Takie decyzje podjęto między innymi w Opolu i Warszawie, która drugi rok z rzędu zrezygnowała z organizacji imprezy z TVN-em. Potwierdzono jednak, że koncert sylwestrowy wróci do Zakopanego.

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?