Zwyciężczyni Eurowizji w polskiej reklamie. Zobacz gwiazdę w spocie

2019-03-19 12:32 M.C.
Zwyciężczyni Eurowizji w Polskiej reklamie. Zobacz gwiazdę w spocie
Autor: fot./screen/youtube.com/PLUSPL Reklama Plusa

Gwiazdy muzyki często pojawiają się w reklamach różnych produktów i usług. Normą jest, że piosenkarki i piosenkarze promują samochody, telefony czy napoje. Takie reklamy tworzy się też w naszym kraju. Jedna z nich jest naprawdę wyjątkowa. W spocie znanej polskiej marki wystąpiła zwyciężczyni Eurowizji! Reklamę z jej udziałem zobaczycie na ESKA.pl.

Zwyciężczyni Eurowizji w polskiej reklamie! Taki wyjątkowy spot pojawił się niedawno w naszym kraju. Rola gwiazdy tego formatu na pewno działa na korzyść marki. Zresztą jest to działanie, które od lat z powodzeniem stosuje się w branży. W reklamach występowały między innymi Taylor Swift czy Margaret. Ostatnio hitem stał się filmik promocyjny z udziałem Adama Levine'a. Polska reklama ze zwyciężczynią Eurowizji też może zyskać wielką popularność. Kto wystąpił w spocie? Doskonale znacie tę gwiazdę.

Przeczytaj też: Piosenka z reklamy Play. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

Zwyciężczyni Eurowizji 2016 promuje polską sieć komórkową

Niedawno wystartowała kampania reklamowa sieci Plus. Operator promuje w niej ofertę stworzoną dla obywateli Ukrainy, którzy mieszkają i pracują w Polsce. Do zagrania w spocie zaproszono Jamalę, czyli ukraińską zwyciężczynię Eurowizji 2016.

W reklamie widzimy mężczyznę, który dzwoni do swojej rodziny na Ukrainie. W pewnym momencie zaczyna śpiewać przez telefon dla swojej córeczki. Wtedy przyłącza się do niego Jamala.

Na potrzeby kampanii powstał też drugi spot. Widzimy w nim Jamalę pomagającą mężczyźnie w wyborze odpowiedniej kołderki dla jego dziecka.

Jamala jest artystką bardzo popularną w Polsce i na Ukrainie. Wiele osób docenia gwiazdę także za jej ciepły wizerunek. Artystka zwyciężyła w Eurowizji 2016 dzięki piosence 1944.

Najnowsze