Piosenka z reklamy Otodom. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-03-16 13:57 M.C.
Piosenka z reklamy Otodom. Co to za utwór? Kto go śpiewa?
Autor: fot./screen/youtube.com/Otodom. Najlepszy Serwis Nieruchomości Reklama Otodom

Reklamy to nie tylko prezentacja konkretnego produktu. Spoty często są świetnie nakręconymi filmikami, w których możemy usłyszeć wspaniałą muzykę. Piosenki z reklam są potem poszukiwane przez widzów. Teraz jest tak z utworem, który pojawił się w spocie promującym serwis ogłoszeniowy Otodom. Na ESKA.pl dowiecie się, jaki jest tytuł piosenki i kto ją wykonuje.

Piosenka z reklamy Otodom. Co to za utwór? Kto go śpiewa? Takie pytania mogą sobie zadać wszyscy ci, którzy widzieli już spot promujący mieszkaniowy serwis z ogłoszeniami. W krótkim wideo widzimy sceny z życia kilku osób. Zobaczyć możemy między innymi chłopaka wprowadzającego się do swojego nowego mieszkania, dziewczynę ćwiczącą we własnym pokoju jazdę na snowboardzie, mężczyznę czytającego w wannie, kobietę w ciąży bawiącą się na domówce, czy parę wygłupiającą się w domu. W tle słyszymy zaś piosenkę śpiewaną przez kogoś posiadającego niezwykle oryginalny wokal. Co to za utwór?

Przeczytaj także: Piosenka z reklamy Coca-Coli 2019 z Piotrem Fronczewskim - kto ją wykonuje?

Piosenka z reklamy Otodom - remiks hitu izraelskiego artysty

Co to za piosenka z reklamy Otodom? Twórcy zdecydowali się wykorzystać piosenkę, która wykonuje Asaf Avidan. Pochodzący z Izraela piosenkarz i multiinstrumentalista stał się światową gwiazdą przed kilkoma laty. Uznanie słuchaczy zdobył nie tylko kompozycjami, ale też charakterystycznym męsko-kobiecym wokalem.

Jego piosenka wykorzystana w reklamie Otodom nosi tytuł Reckoning Song. Asaf Avidan nagrał ją na płytę Asaf Avidan & The Mojos. Oryginalnie wykonywana jest przy akompaniamencie gitary:

Wielkim hitem stał się zaś remiks Reckoning Song. Niemiecki DJ Wankelmut przygotował go w 2012 roku i zamieścił w sieci pod tytułem One Day/Reckoning Song. Właśnie ta wersja znalazła się w spocie serwisu Otodom. Posłuchacie jej poniżej.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje hity. W spocie promującym bieliznę Intimissimi wykorzystano Lost On You, czyli wielki przebój LP.

Najnowsze