Piosenka z reklamy Play. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-03-18 15:15 M.C.
Piosenka z reklamy Play. Co to za utwór? Kto go śpiewa?
Autor: fot./screen/youtube.com/Play Reklama Play

Reklamy to nie tylko prezentacja konkretnego produktu. Spoty często są świetnie nakręconymi filmikami, w których możemy usłyszeć wspaniałą muzykę. Piosenki z reklam są potem poszukiwane przez widzów. Teraz jest tak z utworem, który pojawił się w spocie promującym sieć Play. Na ESKA.pl dowiecie się, jaki jest tytuł piosenki i kto ją wykonuje.

Piosenka z reklamy Play. Co to za utwór? Kto go śpiewa? Takie pytania mogą sobie zadać wszyscy ci, którzy widzieli już spot promujący sieć telekomunikacyjną. W wideo widzimy znane polskie gwiazdy muzyki, sportu i telewizji. Na ekranie pojawiają się Kuba Wojewódzki, Margaret, Martyna Wojciechowska, Jakub Błaszczykowski i Joanna Krupa. Wszyscy odgrywają sceny nawiązujące do ich zawodów. W tle słyszymy zaś popową piosenkę. Co to za utwór?

Przeczytaj także: Piosenka z reklamy Coca-Coli 2019 z Piotrem Fronczewskim - kto ją wykonuje?

Piosenka z reklamy Play - hit duetu znakomitych artystów

Co to za piosenka z reklamy Play? Twórcy spotu zdecydowali się wybrać piosenkę, która stała się wielkim hitem w lecie 2018. To utwór Promises. Popową kompozycję wykonują wspólnie topowe gwiazdy - Calvin Harris i Sam Smith. Obaj są też twórcami piosenki. Nadali jej brzmienie muzyki house. Poniżej zobaczycie teledysk do piosenki Promises.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje hity. W spocie promującym bieliznę Intimissimi wykorzystano Lost On You, czyli wielki przebój LP.

Najnowsze