Zuzanna Soćko debiutuje singlem SOS. Mocne przesłanie 16-latki

2020-09-29 16:34 jj
Zuzanna Soćko debiutuje singlem SOS. Mocne przesłanie 16-latki
Autor: Materiały prasowe Zuzanny Soćko Zuzanna Soćko debiutuje singlem SOS. Mocne przesłanie 16-latki

S.O.S. to popowo-alternatywna propozycja w mistycznym, tajemniczym klimacie z duża porcją elektroniki oraz chwytliwym refrenem, która powstała we współpracy z amerykańską kompozytorką Olivią Brodie. Więcej przeczytacie na ESKA.pl.

Utwór Zuzanny Soćko S.O.S. charakteryzuje mocne przesłanie i tekst w formie apelu 16-letniej wokalistki i kierowany jest nie tylko do jej równieśników - tematyka jest bowiem aktualna także w dorosłym życiu. Klip do utworu S.O.S. na Youtube uzyskał w ciągu tygodnia już blisko 15 tysięcy wyświetleń a grono jego odbiorców wciąż się powiększa.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zuzanna Soćko z mocnym przesłaniem w debiutanckim singlu

Utwór S.O.S. to apel to tych, którzy ponad wszystko stawiają wartości materialne niż relacje ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. 16-latka apeluje, żę pieniądze i sława to nie wszystko, a może okazać się, że w pewnym momencie zostaniemy sami, a pieniądze nie zrekompensują nam bliskości drugiego człowieka. 

Ta piosenka to apel do wszystkich, którzy stawiają wartości materialne ponad relacje z bliskimi. Pieniądze czy sława dają owszem chwilowe szczęście, jednak to obecność drugiego człowieka pozwala nam iść przez życie z lekkością. Niech to będzie SOS dla wszystkich, którzy planują dążyć za wszelką cenę do sławy czy też bogactwa. Niech nie zapominają o tym, że to nie sprawi, że staną się szczęśliwi. To jest jedynie dodatek, który bez fundamentu nic nie znaczy.

Najnowsze