#zostańzmuzyką - nowy projekt, który ma pomóc artystom. O co w nim chodzi?

2020-03-23 13:13
#zostańzmuzyką - nowy projekt, który ma pomóc artystom. O co w nim chodzi?
Autor: pixabay.com #zostańzmuzyką - nowy projekt, który ma pomóc artystom. O co w nim chodzi?

Polska Fundacja Muzyczna to organizacja pożytku publicznego, która od 17 lat prowadzi akcje pomocowe na rzecz konkretnych artystów, którzy z powodu chorób, bądź zdarzeń losowych znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. O jej szczegółach, dowiesz się więcej na ESKA.pl.

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie, a ponadto daje internautom możliwość wsparcia ulubionych wykonawców za pomocą datków do wirtualnych puszek w miejscu biletów na koncerty, które zostały odwołane. Obecnie w trudnej sytuacji życiowej znalazło się właściwie całe muzyczne środowisko i nie tylko. Pomysłodawcy akcji #zostańzmuzyką namawiają wszystkich do wzięcia w niej udziału. Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundacji Muzycznej zakomunikował również, że artyści mogą nadal koncertować i spotykać się z fanami, ale w wersji online. Zagrają oni we własnych domach, w studiach nagrań, salach prób. Prezes zachęca do pomocy tym, którzy z dnia na dzień stracili źródło swoich dochodów. Dodał, że każdy artysta w prosty sposób mogże dołączyć do takiej akcji na ich stronie internetowej. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adresonline@pfm.waw.pl z podstawowymi informacjami, takimi jak: nazwa wydarzenia, termin, opis oraz link do wydarzenia.

Pierwszą polską gwiazdą sceny muzycznej, która dołączyła do akcji #zostańzmuzyką jest Urszula. Wideo z wystąpieniem piosenkarki, a także więcej informacji o akcji znajdziesz na ESKA Warszawa.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze