Michał Szpak zagra koncert live! Fani zobaczą występ w sieci!

2020-03-23 11:14
Michał Szpak
Autor: WBF Michał Szpak

Michał Szpak to kolejna gwiazda, która specjalnie dla swoich fanów zagra koncert live z domu. Kiedy odbędzie się występ muzyka i gdzie będzie można go posłuchać i obejrzeć? Dowiecie się tego, czytając poniższy artykuł na ESKA.pl.

Michał Szpak jest obdarzony niezwykłym talentem wokalnym, a jego kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Widzom dał o sobie znać, kiedy wystąpił w programie X Factor. Za sprawą swojego głosu przeszedł do finału i zajął drugie miejsce. Dodatkowo, artysta reprezentował nasz kraj w 2016 roku w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wystąpił wtedy z piosenką pt. Color of Your Life. Wokalista zajął wtedy ósme miejsce po zdobyciu 229 punktów, w tym dostał 7 punktów od jurorów (25. miejsce) oraz 222 punkty od widzów (3. miejsce). 29 – letni polski piosenkarz, wykonuje muzykę inspirowaną brzmieniem ze starszych lat, łączy ze sobą także pop, rock, ale również ballady.

Michał Szpak jest kolejną gwiazdą, która za sprawą panującego wirusa i akcji #zostańwdomu, postanowiła dać koncert swoim wielbicielom w sieci. Co ciekawe, artysta jest drugim ambasadorem akcji Wielkiego Siedzenia w Domach. Natomiast pierwszą ambasadorką jest Sanah, która w ramach przedsięwzięcia w niedzielny wieczór, zagrała koncert live z domu i oglądało ją naprawdę wiele osób! Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć wystąpienie Michała?

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michał Szpak – koncert w domu

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, wokalista poinformował swoich fanów, że zagra dla nich koncert na żywo. Co ciekawe, wystąpienie odbędzie się w domu, a jego transmisję będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Instagram. Michała można tam znaleźć pod nazwą @michal_szpakofficial. Jego koncert będzie miał miejsce w poniedziałek 23 marca 2020 roku o godzinie 19.

Najnowsze