Została poproszona na ulicy o zaśpiewanie Shallow. Z dnia na dzień stała się gwiazdą!

2020-02-20 12:39 MK
Screen z wideo Kevina Freshwatera
Autor: Facebook/Kevin Freshwater

O tym, że czasami z dnia na dzień można stać się gwiazdą, przekonała się nieznana dotąd szerszej publiczności brytyjska wokalistka Charlotte Awbery. Poproszona na stacji metra o dokończenie wielkiego hitu Lady Gagi, artystka zachwyciła swoim wokalem, a jej wykonanie stało się prawdziwym hitem sieci. Zobaczcie na ESKA.pl to wyjątkowe wideo, którym zachwycił się cały świat. Będziecie mieć ciarki!

Charlotte Awbery - o jej wykonaniu Shallow mówią już niemalże wszyscy na całym świecie! Czasami wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, by osiągnąć sukces, którego nadejścia nawet się nie spodziewało. Taki los spotkał brytyjską wokalistkę Charlotte Awbery, która do tej pory, dzieliła się swoim talentem głównie na Instagramie, a jej popisy śledziła garstka osób.

Zupełnie przypadkowo, kobieta stała się bohaterką kolejnego odcinka serii Finish The Lyrics, której pomysłodawcą jest Kevin Freshwater. W opublikowanym na Facebooku wideo, prowadzący zaczepiał przechodniów i prosił ich, by dokończyli słowa takich hitów, jak Last Christmas, Bohemian Rhapsody czy Oops!... I did it again. Prawdziwą furorę w sieci zrobiło jednak wykonanie przez jedną z bohaterek odcinka wielkiego hitu z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera - Shallow. Fragment wideo stał się hitem na Twitterze, gromadząc miliony wyświetleń, a wkrótce zaczęły się o nim rozpisywać najbardziej znaczące serwisy na świecie!

Charlotte Awbery - hit Shallow na stacji metra

Takiej popularności nie spodziewali się zapewne ani sam Kevin Freshwater, ani tym bardziej Charlotte Awbery, której statystyki na Instagramie gigantycznie wzrosły po opublikowaniu w sieci hitowego wideo. Internauci zachwycili się głosem Brytyjki i podjęli działania, by zwrócić na nią uwagę wytwórni płytowych, które mogłyby zaproponować jej kontrakt.

Za pośrednictwem Instagrama, Charlotte Awbery wielokrotnie dzieliła się już swoim talentem. Na jej profilu można znaleźć covery takich hitów jak Love Is On The Way Celine Dion, Purple Rain Prince'a oraz I’ll Never Love Again, również z repertuaru Lady Gagi.

Najnowsze