Zoom na telefonie i tablecie - jak zainstalować aplikację?

2020-04-20 10:33
Zoom na telefonie i tablecie? Jak zainstalować aplikacje?
Autor: canva.com Zoom na telefonie i tablecie? Jak zainstalować aplikacje?

Zoom to aplikacja, którą można wykorzystywać do pracy oraz nauki zdalnej. Idealnie sprawdza się również w trakcie wideokonferencji i szkoleń online. Możemy również kontaktować się z najbliższymi, z którymi kontakt osobisty jest teraz utrudniony. Jak zainstalować aplikację Zoom na telefonie i tablecie? To proste. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Jak zainstalować Zoom na tablecie i telefonie? Aplikacja Zoom stała się w Polsce popularna po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego. Wiele osób postanowiło zacząć pracę zdalną i właśnie Zoom stał się idealną platformą kontaktu ze współpracownikami i klientami. Co ważne Zoom działa nie tylko na komputerach, ale też możemy korzystać z niego stabilnie na tabletach i telefonach. Aplikacja posiada bardzo wiele przydatnych funkcji, które mogą przydać nam się w trakcie życia codziennego w kontaktach międzyludzkich. Jak zainstalować Zoom na tablecie i telefonie i kontaktować się z pracownikami czy rodziną i przyjaciółmi?

Hotplota.pl: Kłopoty Michaela Buble i One Direction; seksowna Halle Berry w... poduszce

Zoom - instalacja na iOS

Aby zainstalować aplikację Zoom na system iOS wystarczy wejść do sklepu App Store i wyszukać aplikację Zoom Cloud Meetings. Następnie należy kliknąć pobierz i cieszyć się z platformy Zoom na iPhonie i iPadzie. 

Zoom - instalacja na Android

Instalacja aplikacji Zoom na Androida niczym nie różni się od tej na iOS. Wystarczy wejść w sklep Google Play, a następnie wyszukać Zoom Cloud Meetings. Następnie klikamy instaluj i platforma Zoom już jest na twoim smartphonie i tablecie.

Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Najnowsze