Skype uruchomił usługę Meet Now. Jak korzystać? Czy trzeba się logować?

2020-04-08 9:38
Skype uruchomił nową usługę Meet Now. Jak korzystać? Czy trzeba się logować?
Autor: canva.com Skype uruchomił nową usługę Meet Now. Jak korzystać? Czy trzeba się logować?

Idealną alternatywą dla aplikacji Zoom jak się okazuje jest Skype Meet Now. Najnowsza usługa od Microsoftu to proste rozwiązanie bez instalacji i rejestracji. Jak korzystać ze Skype Meet Now? Przekonaj się już teraz.

W czasach epidemii koronawirusa, bardzo popularne stały się aplikacje do wideokonferencji. Największą popularność wśród korporacji zyskał bardzo szybko Zoom Cloud Meeting. Niestety po ostatnich atakach hakerskich, większość osób boi się korzystać z tej aplikacji. W związku z tym, Microsoft który jest właścicielem marki Skype, postanowił wprowadzić nową usługę Skype Meet Now. Dzięki nowemu narzędziu możemy robić wideo czaty bez obawy, że ktoś włamie się na nasz video call. Jak korzystać ze Skype Meet Now? Czy trzeba się logować?

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Skype Meet Now: jak działa aplikacja?

Skype Meet Now to aplikacja, która jest zbliżona do Zoom’a. Meet Now pozwala na przeprowadzenie wideorozmów, dzięki wygenerowaniu bezpłatnego, unikalnego linku. Kolejny krok to podzielenie się linkiem z osobami, które mają wziąć udział w rozmowie. Co ważne, link który dostarczymy do naszych znajomych nie posiada daty ważności, oznacza to że może posłużyć jako stałe łączę z wybranymi osobami bez ponownej konfiguracji. 

Skype Meet Now: czy trzeba się logować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Nie. Nie trzeba logować się do usługi Skype Meet Now. Aby zaplanować darmowe spotkanie online wystarczy skorzystać z TEGO linka.

Najnowsze