Znaleziono prawdziwego pokemona! Jak wygląda żywy Pikachu?

2018-12-12 15:08
Pikachu
Autor: East News / Imaginechina

Pikachu istnieje i jest wyjątkowy słodki. Jak wygląda? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Pokemony to urocze zwierzaki, które od wielu lat cieszą się popularnością nie tylko wśród dzieci. Historia młodego trenera stworków, które stworzone zostały do walki, zachwyciła świat już 18 lat temu. Najbardziej znanym pokemonem jest oczywiście Pikachu, który włada mocą elektryczności, a z jego pyszczka wydobywa się słodkie 'pika pika'. Nic więc dziwnego, że prawdziwą sensacją stało się zwierze, które łudząco go przypomina! Jak wygląda żywy Pikachu? 

Pies lepszy od partnera? Zaskakujące wyniki badań

Prawdziwy Pikachu - jak wygląda żywy Pokemon? 

Pikachu nie tylko istnieje, ale i zachwyca internautów. Malutki zwierzaczek to tak naprawdę wyjątkowy opos, który występuje w niezwykłym żółtym kolorze. Na wolności ciężko je spotkać, gdyż ten kolor futerka przyciąga drapieżniki. Opos znaleziony został przez życzliwych ludzi w okolicach Melbourne. Najprawdopodobniej wypadł z gniazda. Samiczka przekazana została klinice Boronia Veterinary Clinic and Animal Hospital. Zwierzak czuje się dobrze, a jego fotki obiegły cały świat. Zdjęcia niezwykłego oposa możecie zobaczyć poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze