Znaki zodiaku, które się przyciągają. Kto działa na Ciebie jak magnes?

i

Autor: Pexels

Znaki zodiaku, które się przyciągają. Kto działa na Ciebie jak magnes?

2023-09-26 15:14

Z niektórymi osobami jest nam znacznie bardziej po drodze niż z innymi. Jednych łączy przyjaźń, innych miłość, relacje mogą być w końcu różne. Są jednak osoby, które działają na siebie niczym magnes. Okazuje się, że może być to zależne od znaku zodiaku. W końcu niektóre są ze sobą naprawdę kompatybilne. Tej chemii pomiędzy nimi nie da się zaprzeczyć!

Są ludzie, którzy pomimo przeciwności losu lgną do siebie niczym zaklęci. Dzieje się to niezależnie od sprzeczności charakterologicznych, czy chociażby od tego, że nie są w swoim typie. Nie potrafią utrzymać się od siebie z daleka. Bardzo często nie mają pojęcia, dlaczego tak jest, skąd bierze się ta siła, która każe im o siebie walczyć. Najczęściej odpowiedź mogą znaleźć właśnie w tym, jaki znak zodiaku mają. Niektóre znaki są dla siebie wręcz stworzone, prędzej czy później i tak skończą w swoich objęciach. Sprawdziliśmy, jakie znaki zodiaku się wzajemnie przyciągają!

Najbardziej konfliktowe znaki zodiaku. Czy przyciągasz do siebie afery?

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Baran i Wodnik

Nie da się zaprzeczyć, że te dwa znaki do siebie ciągnie. Zwykle powietrze i ogień stanowią wspaniałe połączenie, tutaj również sprawdza się ta reguła. Dla zodiakalnego Barana, który nie znosi rutyny, pomysłowy Wodnik będzie partnerem idealnym. Względem swojej relacji zawsze zachowują się dojrzale, głośno mówią, czego od siebie oczekują. Spontaniczność i temperament Barana sprawia, że od razu zwraca na niego uwagę. Barany są natomiast zachwycone tym, jak unikatowe są Wodniki.

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Byk i Panna

Relacja Byka z Panną może być trudna, jednak ciężko im utrzymać się od siebie z daleka. Ich związki zwykle są długie, często obfitują w zerwania, jednak zawsze znajdują do siebie drogę powrotną. To, co najlepiej działa w tej relacji, to rozmowy. Gdy Byk i Panna zaczną konwersować, nie będą mogli przestać. Zwykle będą robić to do białego rana, a czasu i tak będzie im za mało! Zamknięte w sobie Panny otwierają się przy Bykach, jak przy nikim innym. Byki natomiast przy Pannach staną się rozważniejsze.

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Bliźnięta i Lew

To połączenie jest stworzone niemalże w niebie. Ich energia wspaniale się ze sobą komponuje. Mają takie same priorytety, jest to przede wszystkim dobra zabawa. Choć pomiędzy nimi różnice są widoczne na pierwszy rzut oka, to potrafią je przeskoczyć. Marzycielstwo oraz bystrość Bliźniąt sprawią, że Lwy zainteresują się nimi już przy pierwszym spotkaniu. Jeśli chodzi o to, co przyciągnie uwagę Bliźniąt, jest to naturalny urok Lwa.

Te znaki zodiaku są łamaczami serc. Na kogo trzeba uważać?

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Rak i Ryby

Zarówno Rak jak i Ryby są bardzo wrażliwymi znakami. Tym, co połączy ich najbardziej, będzie oczywiście empatia. Nie muszą ze sobą rozmawiać, żeby rozumieć, co tak naprawdę czują. Nie dość, że zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, to ich związek jest w stanie przetrwać naprawdę wiele. Ryby będą działać na Raka niczym terapia, będzie się przy nich czuć naprawdę swobodnie. Z drugiej strony Rak odbierze od Ryb ciężar emocjonalny, który w sobie noszą.

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Waga i Strzelec

Waga i Strzelec wspaniale się uzupełniają. Już od pierwszego spotkania pomagają sobie wyjść ze swoich stref komfortu. Razem tworzą bardzo zrównoważony związek. Czarujące Wagi stanowią dla Strzelca tajemnicę, którą chcą odkrywać. Ta relacja może dać sobie wiele dobrego. Dzięki Strzelcom Wagi stają się bardziej spontaniczne, szybciej podejmują decyzje. To, co Waga może dać Strzelcowi, to natomiast większa stabilizacja. Będzie dla niego doskonałym kompanem do spełniania marzeń.

Znaki zodiaku, które się przyciągają - Skorpion i Koziorożec

Ta para podbije razem świat. Mają naprawdę silne charaktery, które się uzupełniają. Oprócz tego dzieli ich wiele aspektów. Coś jednak sprawia, że niemal od razu są sobą zauroczeni. Choć oboje mają problem z zaufaniem, w tej relacji kompletnie nie stanowi to problemu. Dzięki Koziorożcowi emocjonalny Skorpion nauczy się większej kontroli nad swoimi uczuciami. Z drugiej strony wodny znak pomoże temu drugiemu nauczyć się, że życie nie jest czarno-białe, a serce jest równie istotne co rozum.

Listen on Spreaker.