Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają. Zobacz, kogo powinieneś unikać

i

Autor: Pixabay

Astrologia

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają. Zobacz, kogo powinieneś unikać

2023-07-14 8:44

Tak to już jest, że jednych ludzi do siebie ciągnie, a innym bardzo ciężko jest stworzyć relację. Jakby coś z góry mówiło, że to nie ma szans się udać. Są tacy, którzy na siłę starają się utrzymać pewne znajomości, choć los chce, aby i tak zakończyły się porażką. Czasem najlepszym sposobem jest po prostu odpuszczenie sobie.

Astrologowie twierdzą, że znaki zodiaku mają ogromny wpływ na relacje międzyludzkie. To z kim uda Ci się stworzyć coś na dłużej, może być definiowane właśnie przez ten konkretny czynnik. Choć czasem ciągnie Cię do niewłaściwych osób, powinieneś unikać ich za wszelką cenę, gdyż mogą wprowadzić do Twojego życia mnóstwo chaosu i przykrych emocji. Sprawdziliśmy, jakiego znaku powinieneś unikać, aby nie tworzyć toksycznych relacji! Nie dziw się, jeśli znajdziesz go pośród swoich byłych!

Te znaki zodiaku są łamaczami serc. Na kogo trzeba uważać?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Baran i Koziorożec

Na pierwszy rzut oka Baran i Koziorożec są całkiem podobnymi do siebie znakami zodiaku. Uwielbiają rywalizację, są niezwykle wymagający oraz uparci. Dzielą ich jednak wartości, które sobą reprezentują. Baran to naprawdę spontaniczny znak zodiaku, nie cierpi rutyny, jest w ciągłym działaniu, a życie to dla niego przygoda. Koziorożce natomiast uwielbiają stabilizację, potrzebują jej do szczęścia. Ich życie to jeden wielki plan do zrealizowania. Tym samym Baranowi i Koziorożcowi bardzo ciężko jest stworzyć relację, ze względu na dzielące ich priorytety.

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Byk i Strzelec

Jednym z najgorszych połączeń zodiakalnych jest zestawienie Byka ze Strzelcem. Dla Byka niezwykle istotnym elementem życia są tradycje, stawia on je na pierwszym miejscu. Relacje w które wchodzi są stałe, nawet jeśli nie do końca dobrze się w nich czuje. Dla niego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Strzelec to ognisty znak zodiaku, dla którego absolutnym priorytetem jest wolność. To lekkoduchy, które muszą mieć dużo przestrzeni na zabawę, podróże. Ciężko im się ze sobą połączyć, gdyż chcą od życia zupełnie różnych rzeczy.

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Bliźnięta i Panna

Te znaki zodiaku są naprawdę inteligentne, choć w zupełnie różny sposób. Panny to oczytani intelektualiści, natomiast Bliźnięta cechuje naturalna bystrość. Nie tylko tym się od siebie różnią. Zodiakalne Bliźnięta ciągle potrzebują towarzystwa, rozrywki, lubią jak wszystko jest ,,na teraz''. Panny natomiast potrzebują dużo czasu, aby dało się je w pełni oswoić. Bliźnięta są niezwykle niecierpliwe, przez co najczęściej odpuszczają sobie relację z Panną i szukają kogoś bardziej przejrzystego.

Najbardziej toksyczne znaki zodiaku. Czy to sprawdza się w waszym życiu?

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Rak i Wodnik

Raki i Wodniki dzieli przede wszystkim ogromna przepaść emocjonalna. Rak to jeden z najbardziej wrażliwych, emocjonalnych znaków pośród całego zodiaku. Potrzebuje dużo uczuć, czułości. Wodniki są zaś przede wszystkim indywidualistami, nie dadzą sobie rady bez czasu tylko dla siebie. Nie dla nich jest poświęcanie się rodzinie, oni mają wielkie plany na przyszłość. W relacji oba te znaki będą się wręcz dusić, Rak poświęci dla Wodnika swoje priorytety, a Wodnik będzie się czuł przez Raka przytłoczony. W taki związek lepiej nie wchodzić.

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Lew i Skorpion

Z pozoru relacja Lwa ze Skorpionem wydaje się naprawdę dobrym pomysłem. W końcu nie brak w niej spontaniczności, wspaniałych przygód. Jednak za tym wszystkim kryją się naprawdę toksyczne zachowania. Oba te znaki uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę. W tym związku nie będzie chodzenia na kompromisy, wszelkie spory naprawdę ciężko będzie zakończyć. Najczęściej przez to ich relacja się rozsypuje, bo choć naprawdę namiętnie, to zwykle ten ogień pomiędzy nimi ich przytłacza.

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają - Waga i Ryby

Jeśli chodzi o najbardziej czarujące znaki zodiaku, zdecydowanie można powiedzieć, że są to Wagi i Ryby. Łączy ich nie tylko piękno fizyczne, ale również urok, którym czarują wszystkich dookoła. Są to jednak znaki niezwykle niezdecydowane, co odbija się negatywnie w ich relacji. Oboje potrzebują również dużego towarzystwa, ciągle chcą być adorowane, co skutkuje wzajemną zazdrością o siebie. Waga i Ryba może stworzyć ze sobą trwałą relację, jednak pełna będzie nieprzyjemnych uczuć, a koniec końców najpewniej i tak się nie powiedzie.

Sonda
Z którym znakiem zodiaku się nie dogadujesz?